کانال نگهداری و تعمیرات در تلگرام فعال شد

Maintenanceخوانندگان سایت نگهداری و تعمیرات می توانند با عضویت در کانال  تلگرام نگهداری و تعمیرات از مطالب روزانه و نکات آموزشی و مشاوره ای آن استفاده کنند.برنامه درج مطالب طوری طرح ریزی شده است که روزانه یک الی سه پیام که می تواند شامل: متن ، تصویر ، صوت ، فایل پی دی اف و فیلم در زمینه نگهداری و تعمیرات باشد ، برای مشترکین ارسال شود.

نیاز به یادآوری است که کانال نگهداری و تعمیرات در تلگرام تبلیغات برای شما ارسال نمی کند و از طرفی همانند گروه های تلگرامی عملیات چت انجام نمی شود و شما با انبوهی از پیام های متفاوت مواجه نمی شوید. با این وجود هر عضوی می تواند سوال و پیام خودش را بدون مشاهده شدن در بات برای مدیریت بات نگهداری و تعمیرات ارسال نماید.اگر سوال عمومی و مناسب باشد پاسخ آن در پیام های بعدی بات تقدیم کلیه اعضا می گردد و اگر سوال فردی باشد پاسخ به شکل شخصی خارج از کانال نگهداری و تعمیرات داده می شود.

این کانال نگهداری و تعمیرات به ما این امکان را می دهد مهم ترین مطالب مرتبط با حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی های فیزیکی را اطلاع رسانی ، آموزش و مشاوره داده شود.

برای عضویت روی لینک زیر بزنید:

https://telegram.me/iranmaintenance

یا اینکه شماره همراه خودتان را در قسمت پیام ها در زیر این مطلب (شماره موبایل شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط در صفحه سیستم خودتان مشاهده می کنید و بعدا هم حذف می شود) درج کنید لینک بات برایتان ارسال می شود به آدرس زیر:

@iranmaintenance

اگر در مورد تلگرام کم می دانید به سایت آن مراجعه کنید مطالب کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات را می توانید روی سیستم کامپیوتر ،‌ تبلت و موبایل خود دریافت و مطالعه کنید.حتی تحت وب نیز می توانید مطالب را مشاهده نمایید.

حتما با ارسال پیام ها در قالب پیشنهادات و انتقادات در بهبود و توسعه این کانال نگهداری و تعمیرات یاری رسانید.سپاس

13 پاسخ
 1. علی عمارت ساز
  علی عمارت ساز گفته:

  سلام
  در ممیزی سیتم نت از من استاندارد ومآخذ برنامه های نگهداری را خواستند
  بعضی از تجهیزات خریدنی دارای برنامه نگهداری هستند ولی بعضی دیگر از تجهیزات ساخت خودمان و یا ایرانی و وارداتی بدون دفترچه فنی می باشد.
  می خواستم بدونم آیا می توانید آدرس منابع این موضوعات را معرفی نمائید.
  جهت شیرها و جکهای پنوماتیک – پرس های هیدرولیک و موتورهای الکتریکی تک فاز و سه فاز

 2. داریوش قربانی
  داریوش قربانی گفته:

  همه چیز خیلی عالی و تشکر میکنم . من حدوداً ۱۶ سال در کارنت هستم که حدودا ۱۰ سالش رو در پتروشیمی و پالایشگاه کار کردم .
  مخصوصا گروه تلگرامی نت که باعث ایجاد ارتباط ما با دوستان نت کل کشور و چه بسا در کل دنیا میشه و میتونیم کاملا به روز باشیم. تشکر
  قربانی /

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.