دانلود مقاله ۱۰ فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات

سال ۸۹ در یکی از کنفرانس های نگهداری و تعمیرات مقاله ای ارائه شد تحت عنوان ۱۰ فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات که قبلا نیز در سایت برای دانلود در همان سال درج شد. باتوجه به اهمیت متن این ارائه و استقبال دوستان از محتوی آن در سر کلاس های آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات مجدد تقدیم می شود.

در این ارائه ۱۰ نکته طلائی برای بهبود فعالیت های مدیریت نگهداری و تعمیرات گفته شده است که با دانستن آن و اجرای آنها میزان خرابی های اضطراری و تکراری سازمان به شدت کاهش می یابد. در هنگام مشاوره در سازمان های مختلف صنعتی دقیقا همین نکات را دنبال می شود که پیاده سازی و بهینه شود و عملا نتایج کاهش خرابی ها و افزایش دسترسی تجهیزات دیده شده است.

دانلود مقاله ۱۰ فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات

اگر سازمان شما متوسط و کوچک است و تعداد پرسنل نت زیر ۲۰ نفر و تعداد تجهیزات زیر ۱۰۰۰ است و نیاز به نرم افزار نگهداری و تعمیرات دارید نرم افزار نت PMWorks  که سبک و کاربری آسان و ارزان است را ببینید.

اگر سازمان شما بزرگ و تعداد پرسنل بالا ۴۰ نفر و تعداد تجهیزات بیش از ۳۰۰۰ است و نیاز به نرم افزار نگهداری و تعمیرات حرفه ای با قابلیت های کاربر نامحدود و تحت وب دارید نرم افزار نت MKMS را ببینید.

برای دریافت اطلاعات و هر کدام از این نرم افزارهای نت فرم دمو نرم افزار نت را پر فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.