خرید کتاب اثر بخشی کلی تجهیزات OEE

[تعداد: 4    میانگین: 3.3/5]

شناسنامه کتاب:

  1. کتاب اثر بخشی کلی تجهیزات OEE
  2. مولفین: ناصر جلالی ، دکتر محمدرضا مه پیکر
  3. انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد
  4. تعداد صفحه : ۱۶۸
  5. پسورد فایل:  www.mkms.ir
  6. فهرست کتاب : دانلود کنید

معرفی:
کتاب اثربخشی کلی تجهیزات OEE یکی از کاملاترین مراجع در زمینه شاخص اثربخشی کلی تجهیزات به زبان فارسی است که تلفیقی از ترجمه منابع انگلیسی و استانداردهای این حوزه و تجربیات اجرایی و پیشنهادات کابردی مولفین در پیاده‌سازی این شاخص در کارخانجات می‌باشد.

یکی از نکات مهم اشاره شده در این کتاب حوزه صنعت و کارخانجاتی است که شاخص اثر بخشی کلی تجهیزات برای تجهیزات آنها بیشتر صادق است. استفاده این شاخص برای صنایع تولیدی پیوسته هم چون صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سیمان و شیمیایی کاربرد موثری نداشته و بیشتر برای صنایع تولید گسسته مثل صنایع تولید قطعه‌سازی، فولاد، خودرو، ناپیوسته کاربرد دارد و  هم چنین برای واحدهای تاسیساتی این شاخص محاسبه‌اش کاربردی ندارد. در کتاب به جزئیات بیشتری در محاسبه انواع مدل‌های برای تجهیزات مشابه و غیرمشابه اشاره شده است.

این کتاب به شما کمک می کند تا:

  1. زمان و انرژی کمتری در پیاده‌سازی و کسب اثرات مثبت آن صرف کنید.
  2. آگاهی بیشتری در زمینه نحوه محاسبات شاخص به درستی ارائه می دهد.
  3. نحوه کنترل و تحلیل شش اتلاف مهم روی تجهیزات کلیدی سازمان را فرابگیرید.
  4. جایگاه و واحدهای مرتبط محاسبه و تحلیل شاخص را بدانید.

هم چنین می توانید از وب سایت تخصصی شاخص اثربخشی کلی تجهیزات OEE به زبان فارسی نیز بهره‌مند شوید.

چگونه این کتاب را تهیه کنید: بعد از تکمیل فرآیند خرید به سایت مجدد ارجاع می شوید و لینک دانلود را دریافت می کنید و مستقیما کتاب را دانلود می کنید. حتما دقت کنید فایل در هنگام دانلود کجا ذخیره می کنید.در ضمن پسورد کتاب www.mkms.ir است با حروف کوچک و پشت سرهم، نقطه های بین آدرس پسورد را دقت کنید. موفق باشید.