دوره‌های آموزش نگهداری و تعمیرات و دارایی های فیزیکی

 • آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات و دارایی فیزیکی

  کاربردی ، اجرایی و مبتنی بر تجربیات پیاده سازی سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات و دارایی فیزیکی به همراه فیلم های دوره ، جزوات و مستندات استانداردها و کتاب های لازم با صدور گواهی نامه آموزشی

لیست دوره های آموزش مجازی نگهداری و تعمیرات و دارایی فیزیکی

دوره های آموزش مجازی نگهداری و تعمیرات را می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین تهیه کنید با ثبت نام یک دوره یا چندین دوره همزمان با هم لینک های دانلود آن دوره ها را دریافت خواهید کرد و فیلم و جزوات و کتاب و مستندات استانداردها و غیره را دانلود می کنید.

سطح ۱ : دوره های الزامی و پایه

علامت + بزنید تا صفحه هر مبحث باز شود

این دوره به صورت تخصصی در مورد طراحی فرایندهای نگهداری و تعمیرات ارائه شده است مفهوم فرایند چیست؟ و انواع فرایندهای سازمانی تقسیم بندی شده است و جایگاه فرایند نت در سازمان گفته شده است و یک نمونه طراحی فرایند و گردش کارهای زیرفرایندهای نت ارائه گردیده است و چندین فلوچارت گردش کار مدیریت های نگهداری و تعمیرات بررسی و پیشنهادات لازم برای طراحی فرایند مدیریت نگهداری و تعمیرات داده شده است.

(شناسنامه دوره)

این دوره بسیار کاربردی و همراه مثال است و شما می توانید کدینگ استاندارد و درستی را برای تجهیزات انجام دهید ۴ عدد فیلم – ۳ تا اصلی و یکی پرسش و پاسخ و جزو و مستندات دوره

(شناسنامه دوره)

این دوره پایه و پیشنیاز تمامی دوره های نگهداری و تعمیرات می باشد و بسیار مهم است قبل از اینکه هر دوره ای را بگذرانید ابتدا باید این دوره را دیده باشید و نکات بسیار مهم و تعاریف اصلی نت ارائه می شود و بخصوص مراحل پیاده سازی نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده برای نت پیشگیرانه و نت پیش بینانه تشریح کامل می شود و نمونه فرم های لازم برای استقرار نیز ارائه شده است. توصیه می شود حتما این دوره را تهیه کنید و از فیلم ها و جزو و مستندات آن استفاده و بارها مرور کنید.

(شناسنامه دوره آموزش نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM)

در این کلاس تکنیک های اصلی و کاربردی آنالیز علل ریشه ای خرابی تجهیزات برای کارشناسان و تکنیسین های فنی تشریح شده است و بسیار دوره مهمی می باشد که با مثال و نمونه ها اجرایی سعی شده است مفاهیم به سادگی تشریح شود این کلاس شامل ۸ فیلم و جزوات و مستندات و کتاب می باشد که بسیار ارزشمند و مهم می باشند

(شناسنامه دوره)

در این دوره به معرفی استانداردها و کتاب های مرجع در زمینه شاخص های کلیدی عملکرد مدیریت نگهداری و تعمیرات KPI  Key Performance Indicators پرداخته می شود و بهترین و مهم ترین شاخص های کاربردی در زمینه پیاده سازی شاخص های کلیدی عملکرد مدیریت نگهداری و تعمیرات گفته می شود و شما را در زمینه پیاده سازی و محاسبه و تحلیل آنها راهنمایی کامل می کند. در بسته آموزشی شما فیلم های دوره و جزو و ترجمه استاندارد EN15341 را در قالب کتاب و استانداردهای دیگر را دریافت خواهید کرد بخش اول این دوره را می توانید.

شناسنامه دوره شاخص‌های کلیدی عملکرد نگهداری و تعمیرات KPI – EN15341

این دوره بسیار تخصصی و همراه با مثال عددی و جزئیات کامل تشریح شده است و سه شاخص فوق که مهم ترین شاخص ها در زمینه قابلیت اطمینان تجهیزات می باشد بررسی شده است کلیه سوالات و ابهامات شما در خصوص این سه شاخص از بازه داده ها و مقطع محاسبه شاخص و نحوه تحلیل آنها همراه با مثال تشریح کامل شده است و شما را به درستی در محاسبه و استفاده این شاخص ها در سازمان کمک می کند. بخش اول این دوره را می توانید.

شناسنامه دوره شاخص‎های کلیدی قابلیت اطمینان MTBF,MTTR,MTTF 

این دوره بسیار تخصصی و همراه با مثال عددی و جزئیات کامل تشریح شده است و سه شاخص فوق که مهم ترین شاخص ها در زمینه قابلیت اطمینان تجهیزات می باشد بررسی شده است کلیه سوالات و ابهامات شما در خصوص این سه شاخص از بازه داده ها و مقطع محاسبه شاخص و نحوه تحلیل آنها همراه با مثال تشریح کامل شده است و شما را به درستی در محاسبه و استفاده این شاخص ها در سازمان کمک می کند.

شناسنامه دوره آموزش شاخص اثربخشی کلی تجهیزات OEE

این دوره به صورت تخصصی و کاربردی تهیه شده است و به شما در پیاده سازی نت بهره ور فراگیر TPM در سازمان راهنمای بسیار خوبی است که ایده می دهد از کجا و چگونه و چه مراحلی را طی کنید و این مدل TPM ویرایش سوم ژاپنی را در سازمان پیاده سازی کنید.

(شناسنامه دوره)

این دوره تمرکز بروی نحوه فعالیت های اپراتورهای تولید و فنی در خطوط تولیدی دارد که مشارکت آنها چه نقش کلیدی و مهمی در کاهش خرابی تجهیزات و افزایش تولید با کیفیت دارد و برای کارخانجات تولیدی توصیه می شود حتما این دوره را مدنظر داشته باشند و تهیه کنند فرم ها نمونه به صورت کامل تشریح می شود و راهنمای پیاده سازی و ارزیابی با نمونه ها اجرایی در کارخانجات ارائه می گردد.این کلاس حرفه ای تر تهیه شده است و شامل ۱۵ فیلم است

(شناسنامه دوره)

این دوره را توصیه می کنم حتما تهیه کنید بسیار خوب مراحل ۵ گانه استقرار استراتژی حذف کامل خرابی های اضطراری در سازمان را دنبال می کند و برای کارخانجات تولیدی بسیار کاربردی و اجرایی است و باعث کاهش و حذف کامل خرابی ها و کاهش هزینه های تعمیراتی سازمان می شود.

(شناسنامه دوره)

در این دوره به تشریح انواع مدل های محاسباتی هزینه های نگهداری و تعمیرات پرداخته می شود و بهترین مدل برای مدیریت نگهداری و تعمیرات معرفی و با نمونه مثالی نحوه محاسبات تشریح می گردد و هم چنین در خصوص شاخص ها و گزارشات هزینه های نگهداری و تعمیرات صحبت می شود و اینکه چگونه آنها را تحلیل کنید تا برای برنامه ریزی و مدیریت نت و بودجه بندی نت سازمان پیشرو باشید.

شناسنامه دوره هزینه های نگهداری و تعمیرات PM Cost 

سطح ۲: دوره های تکمیلی و مهم

این دوره مخصوص کارگاه های تعمیراتی و خطوط تولید و انبار قطعات یدکی می باشد و همراه با مثال و نمونه های اجرایی و نحوه ارزیابی به عنوان پیشنیاز دوره نت بهره ور فراگیر TPM احتساب می شود و شرکت در این دوره توصیه می شود و تا پیاده سازی نظام آراستگی را به صورت کاربردی یاد بگیرید.

(شناسنامه دوره نظام آراستگی ۵ اس ۵S در حوزه نگهداری و تعمیرات)

این دوره برای کارخانجاتی که تجربه اجرای نگهداری پیشگیرانه PM را در سازمان دارند بسیار مهم است به شما گام به گام کمک می کند که چگونه محتوی دانشی و فنی چک لیست های گذشته را بازنگری و اصلاح کنید و به چه نکات کلیدی توجه داشته باشید ضمن اینکه اهداف عمده بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه در راستای کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش آماده بکاری تجهیزات را بررسی می کند. تهیه این دوره به شما یک دید کلی می دهد که از کجا و چگونه بروی کاهش خرابی های اضطراری تجهیزات سازمان تمرکز شوید.

(شناسنامه دوره آموزش بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه PMO)

مدیریت ابزار فنی و نگهداری و تعمیرات یکی از بخش های مهم در مدیریت دارایی های فیزیکی یا حوزه نگهداری و تعمیرات می باشد ابزارهای جزو دارایی های فیزیکی سازمان احتساب می شوند و نگهداشت و مدیریت استهلاک و موجودی آنها مهم هستند در این دوره به صورت تخصصی گام های سیستمی و اجرایی مدیریت ابزار بررسی می شود. در هنگام ارزیابی واحدهای فنی در سرتاسر صنایع کشور یکی از بخش هایی که جزو ارزیابی در نظر می گرفتیم مدیریت ابزار نت بود که اکثر واحدها نسبت به آنچه که در این حوزه نیاز است اطلاعات کافی نداشتند در این دوره سعی شده است کلیه موارد موردنیاز بررسی شود ضمن اینکه نکات تکمیلی آن در دوره های پیشنیاز گفته شده است که در محتوی دوره به آنها ارجاع شده است.

(شناسنامه دوره آموزش مدیریت ابزار نگهداری و تعمیرات (فنی) Tools Management )

این دوره به شکل کلاسیک و کاربردی به تبیین مباحث کنترل موجودی قطعات یدکی در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات می پردازد این دوره برای کسانی که در واحد برنامه ریزی نت و فنی فعالیت می کنند اصول کار کنترل موجودی را آموزش می دهد تا با حداقل های کنترل موجودی قطعات یدکی به صورت کاربردی آشنا شوند و بخصوص برای قطعات پر مصرف سازمان نقطه سفارش ROP و مقدار سفارش اقتصادی EOQ را تعیین کنند.

(شناسنامه دوره آموزش مدیریت موجودی قطعات یدکی در حوزه نگهداری و تعمیرات)

در این دوره به مباحث مدیریت پروژه های اورهال در صنایع تولیدی و بزرگ پرداخته می شود و شما با چرخه عمر یک پروژه اورهال یا تعمیرات اساسی کاملا آشنای می شوید و اینکه در هر مرحله از چرخه عمر پروژه چه فعالیت های اصلی باید مدنظر باشد را کسب می کنید و هم چنین بیشترین فعالیت های نگهداری و تعمیرات مورد نیاز تجهیزات در پروژه اورهال لیست و ذکر شده است و دید بسیار خوبی در مدیریت پروژه های اورهال و مراحل اجرایی آن به شما می دهد.

(شناسنامه دوره آموزش مدیریت پروژه اورهال (تعمیرات اساسی))

در این دوره به صورت کامل حوزه نرم افزار نگهداری و تعمیرات نسبت به دیگر نرم افزارهای سازمانی در صنایع بررسی می شود و مفاهیم و ماژول ها پایه یک نرم افزار استاندارد نگهداری و تعمیرات صحبت می شود و در زمینه انتخاب، خرید و پیاده سازی نرم افزار در سازمان راهنمایی و چک لیست منتخب ارائه شده است و هم چنین دو نرم افزار استاندارد و مهم در صنعت به صورت کامل دمو شده است که مخاطبان به خوبی با نرم افزار های حرفه ای نگهداری و تعمیرات آشنا شوند

(شناسنامه دوره نرم‌افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات CMMS)

در این کلاس به صورت اجرایی و کاربردی نحوه استقرار تکنیک های پایش وضعیت تجهیزات تشریح می گردد و راهنمای بسیار عالی برای افرادی است که در سازمان قصد پیاده سازی نگهداری و تعمیرات پیش بینانه و می خواهند بدانند برای هر تجهیزی چه  نوع پایش وضعیتی را در نظر بگیرند.

(شناسنامه دوره آموزش نگهداری و تعمیرات پیش بینانه (پیشگویانه) PdM Predictive maintenance)

سطح ۳: دوره های پیشرفته و حرفه ای

این دوره بسیار بسیار مهم است و تکمیلی نکات دوره نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM است. موارد مطروجه در این دوره نگرش و دید شما را نسبت به نحوه گردآوری داده های تجهیزات و فرم های واحد نت تغییر خواهد داد و جایگاه داده ها و تعریف مرز تجهیز و نوع داده های مهم برای گردآوری و تعریف شاخص ها را مشخص می کند. توصیه می کنم حتما نسبت به تهیه این دوره مفید اقدام کنید.

شناسنامه دوره گردآوری داده های قابلیت اطمینان تجهیزات مبتنی بر استاندارد ایزو ۱۴۲۲۴ 

برای اولین بار در سطح کشور این دوره متمرکز بر هزینه چرخه عمر تجهیز در راستای نگهداری و تعمیرات و دارایی های فیزیکی برگزار می شود در اکثر دوره های مشابه به مباحث اقتصاد مهندسی و تصمیم گیری خرید تجهیزات برای ساخت کارخانجات جدید پرداخته می شود ولی در این دوره به مدیریت هزینه های چرخه عمر در راستای کمینه کردن آنها می پردازد و برای کسانی در واحدهای فنی و حوزه برنامه ریزی نت از هر رسته و رشته تحصیلی که باشند دید خوبی نسبت به مدیریت هزینه های نت و دارایی های فیزیکی سازمان می دهد.

شناسنامه دوره آموزش هزینه های چرخه عمر تجهیزات LCC  

در دوره آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM به صورت مفصل به تشریح مراحل پیاده سازی RCM و مراحل انتخاب بهترین تکنیک نگهداری و تعمیرات تجهیزات پرداخته می شود در این دوره با توجه به مستندات دریافتی شما با اصول پیاده سازی RCM به خوبی آشنا خواهید شد.

(شناسنامه دوره آموزش نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM)

در این دوره آموزشی شما مراحل استقرار مدیریت دارایی های فیزیکی را فرا خواهید گرفت و با اصول و استانداردهای آن آشنای می شوید پیشنیاز این دوره کلیه دوره های آموزشی ای است که در سایت نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر بخش آموزش نگهداری و تعمیرات ارائه شده است با ترکیب این دوره های آموزشی شما به صورت کاربردی و اصولی از کل به جزء با مراحل پیاده سازی سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی و نگهداری و تعمیرات آشنا می شوید در دوره مذکور شما با چالش ها و موانع و نحوه پیاده سازی مدیریت دارایی های فیزیکی آشنا خواهید شد

(شناسنامه دوره آموزش مدیریت دارایی‌های فیزیکی PAM)

راهنمای سبد خرید دوره آموزشی

شما چندین دوره آموزشی را می توانید انتخاب کنید تا  در سبد خرید قرار گیرد و بعد کل مجموعه دوره های انتخاب شده با هم پرداخت و دانلود کنید.

سبد خرید شما

 • سبد خریدتان خالی است.

راهنمای ثبت نام دوره های آموزش

علامت + بزنید تا صفحه هر مبحث باز شود

از هر زمانی که شما در دوره ثبت نام کنید لینک دانلود جزو و مستندات مربوط به آن را دریافت می کنید و دوره برای شما آغاز شده است. بعد از انجام عملیات خرید و پرداخت به سایت مجدد ارجاع داده می شوید و لینک دانلود فایل یا فایل های دوره را دریافت می کنید.

به طور کلی سطح یک ۱ دوره های الزامی و پایه توصیه اکید می شود که تهیه و گذارنده شود اما برای دوستانی که کمی ابهام دارند و اول کار آشنایی اشان با واحد نگهداری و تعمیرات رفته اند و می خواهند سیستم نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده را در سازمان پیاده سازی کنند توصیه می کنم ابتدا دوره کدینگ تجهیزات و قطعات یدکی و دوره نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM (نگهداری پیشگیرانه PM و نگهداری پیش بینانه – پیشگویانه PdM) را بگذرانند وقتی این دو دوره را بگذرانید به درستی به شما دید می دهد که باید ابتدا چه بکنید.

 • سایت نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر TPM بیش از ۱۷ سال سابقه کار در نگهداری و تعمیرات دارد و مدرس این دوره‌ها آقای دکتر ناصر جلالی درس نگهداری و تعمیرات را در دانشگاه فردوسی مشهد گروه مهندسی صنایع و کالج دانشگاه فردوسی مشهد سابقه تدریس داشته و هم چنین سالانه متوسط بیش از ۳۵ دوره آموزشی (۶۰۰۰ نفر ساعت آموزش) در سطح کشور در کلیه صنایع بزرگ نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، سیمان، صنعت خودرو، موادغذایی و غیره برگزار می‌شود و گواهی‌نامه‌ها بدلیل اعتبار سایت و مدرس شناخته شده می‌باشد و افراد زیادی مبتنی بر این دوره‌های آموزش استخدام و یا در سازمان خویش موفق به پیاده‌سازی مدیریت نگهداری و تعمیرات شده‌اند.

شما می‌توانید چند دوره را همراه با هم ثبت نام کنید و هزینه را یکجا پرداخت نمایید .اگر هزینه ثبت نام‌هایتان بیش از یک میلیون تومان شود به کل هزینه ۲۰ درصد (بیست درصد) تخفیف دریافت خواهید کرد. (لذا کد تخفیف عدد ۲۰ را در محل مربوطه موارد کنید در مرحله آخر تسویه که لیست انتخاب های خرید را می بینید درج کد تخفیف می آید)

 1. هنگام تراکنش مالی شماره تراکنش را یادداشت فرمایید. (ممکن است برای آینده نیاز باشد)
 2. کلیه کارت‌های عضو در سیستم شبکه بانکی کشور ، شتاب پذیرفته می‌شود و در هنگام تراکنش مالی هر کدام از درگاه‌های پرداخت را انتخاب کنید می‌توانید با کارت‌های عضو شتاب (کارت مسکن ، سامان ، پارسیان ، ملی ، ملت و غیره) پرداخت کنید.
 3. بعد از انجام فرآیند پرداخت و خرید به خود سایت مجدد ارجاع داده می‌شوید و لینک‌های دانلود را مشاهده می‌کنید که روی آنها بزنید تا دانلود شود.
 4. اکثر دوره های آموزشی شامل فیلم (چندین عدد) ، جزو (پی دی اف) دوره و استانداردهای و مستندات و کتاب در زمینه دوره می باشد که دریافت می‌کنید.
 5. حتما شناسنامه دوره آموزشی را مشاهده و بررسی بفرمایید تا با جزئیات دوره و نحوه ارسال کارگاه‌های عملی و پرسش و پاسخ سوالات و صدور گواهینامه آموزشی آشنایی کامل پیدا کنید.
 6. دوره های نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM و تجزیه و تحلیل علل ریشه ای خرابی تجهیزات RCFA و شاخص های کلید عملکرد نت KPI تقریبا پیشنیاز اکثر دوره های دیگر می باشد و بسیار مهم کلیدی هستند.

کلیه این دوره طوری تهیه شده است که شما را در اجرای سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات به شکل گام به گام و اصولی راهنمایی می کند. شما بخوبی می توانید در سازمان مراحل گفته شده در دوره را اجرا کنید. سطح دانش مدیریتی شما در پیاده سازی به قدی خواهد بود که براحتی روند مراحل پیاده سازی را پیش خواهید رفت و با مثال ها و نمونه ها عملی که در دوره تشریح می شود شما ایده و نگرش می گیرید که در سازمان خود چگونه عمل کنید. دوره ها تئوری صرف نیستند بلکه تئوری همراه با تجربیات اجرایی و عملی مدرس در نقش مشاور تلفیق شده است. این تجربیات حاصل ۲۵ سال حضور در صنعت و ۱۷ سال کار در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات می باشد. توصیه داریم که در شناسنامه هر دوره فیلم بخش اول دوره آموزشی را نگاه کنید و با نقش راه آموزش هر دوره آشنا شوید.

امکان صدور گواهینامه برای دوره های آموزشی می‌باشد که هزینه صدور گواهینامه برای هر دوره ۴۵ هزار تومان و پست پیشتاز ۲۵ هزارتومان مجزا می‌باشد. حتما شرایط و فرم صدور گواهی نامه آموزش نگهداری و تعمیرات را مطالعه فرمایید.

کلیه گواهی نامه های داخل و خارج کشور در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات در حد اعلام حضور می باشد و هیچ موسسه و نهادی اعتبار در حد آموزش عالی کشور گواهی نامه صادر نمی کند. اعلام حضور یعنی چه؟ یعنی اینکه اگر شما مدرک گواهی نامه را بعنوان سندی که این دوره را گذرانده اید نشان دهید می توانند از شرکت یا فرد صادر کننده استعلام بگیرند که آیا فردی با چنین مشخصات این دوره را گذرانده است یا نه؟ که گواهی نامه های آموزش سایت نت بهره رو فراگیر توسط شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه صادر و سوابق شما موجود می باشد.

بسیار از همکاران فنی با گذراندن و دریافت گواهی نامه های آموزشی در سازمان های بزرگ کشور استخدام شده اند و مدارک آنها جزو سوابق آموزشی قبول شده است. بخصوص اینکه در صنعت بدنبال تجربه و مهارت اجرایی شما هستند شما وقتی دوره های آموزشی سایت نت بهره ور فراگیر را بگذرانید بقدری در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات و دارایی فیزیکی دانش دارید که در هر مصاحبه و استخدامی سربلند خواهید بود.

هر گونه سوال و راهنمایی را می توانید در بخش سوالات مطرح کنید هم چنین با مدرس دوره با توجه به شماره همراه داده شده در دوره آموزشی در واتس اپ، تلگرام و هم چنین آدرس ایمیل داخل سایت نت بهره ور فراگیر و تماس با ما می توانید راهنمایی لازم را کسب کنید.

این دوره های آموزش نگهداری و تعمیرات برای کلیه صنایع و سازمان هایی که از تجهیزات بهره برداری می کنند کاربرد دارد. چون دوره های آموزش تجهیز محور طرح ریزی شده اند و در طول دوره با مثال های مختلف از صنایع متفاوت متوجه خواهید شد که در سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات تجهیز مهم است و نوع صنعت و فرایند نقش حداقلی دارد و جاهایی که تفاوت ایجاد می کند در دوره های آموزشی اشاره شده است.

بلی شما به صفحه شناسنامه هر دوره آموزشی مراجعه فرمایید فهرست محتوی دوره بهمراه فیلم جلسه اول دوره را به صورت آنلاین مشاهده خواهید کرد و بخصوص اینکه در این فیلم جلسه اول نقشه راه آموزشی دوره مربوطه کامل تشریح شده است و شما متوجه خواهید شد در کل دوره چه مباحثی طرح خواهد شد.

۷۱ پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. ali
  ali گفته:

  باسلام
  تاریخ برگزاری کلاس‌های حضوری را هم بفرمایید .

  پاسخ
 2. ali
  ali گفته:

  باسلام
  بعد از گذراندن دوره مدرکی مبتنی به پایان دوره به علاقه مندان ارائه میدهید ؟

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   بلی برای شرکت کنندگان در صورت درخواست گواهینامه با ایمیل ارسال می گردد.
   موفق باشید

   پاسخ
 3. کاظم زاده
  کاظم زاده گفته:

  با سلام و عرض احترام در خصوص تهیه کتاب OEE که در آیتم های خرید می باشد می خواستم مطلع گردم که به چه زبانی می باشد و می بایست چه هزینه ای پرداخت نماییم.
  با تشکر

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   برای شما مجموعه ای کامل از مستندات در این خصوص ارسال گردید در خصوص این کتاب تقریبا چاپش تمام شده است ولی ویرایش جدید و کامل ترش در حال طرح ریزی است و انشالله امسال چاپ شود که از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شود.اگر عضو سایت باشید به صورت خودکار مطلع می شوید.
   موفق باشید

   پاسخ
 4. حمید
  حمید گفته:

  با سلام
  آیا نرم افزار نگهداری و تعمیرات مختص ماشین آلات و آموزش در این زمینه وجود دارد لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر

  پاسخ
 5. محمد معتمدی
  محمد معتمدی گفته:

  با عرض سلام و احترام

  هزینه سه دوره به حساب اعلامی واریز شد.

  پاسخ
 6. محمد معتمدی
  محمد معتمدی گفته:

  با عرض سلام و احترام

  لطفا دو دوره پیش گفته و دوره ممیزی نت رو اعلام هزینه فرمایید تا اقدام لازم معمول گردد. بله اداره این سایت واقعا زمان بر و دشوار است، به امید موفقیت روز افزون.

  با تشکر
  باقی بقایتان

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   کلاس ممیزی نت هم اکنون فعال است = ۲۰ هزارتومان
   کلاس RCM نت مبتنی بر قابلیت اطمینان = ۳۰ هزارتومان
   کلاس TPM نت بهره ور فراگیر = ۳۵ هزارتومان
   می باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
 7. محمد معتمدی
  محمد معتمدی گفته:

  با عرض سلام و احترام

  چند سوال داشتم

  آیا دوره مجازی در مورد شاخص های نت وجود دارد ؟

  در خصوص tpm , rcm در حال حاضر دوره ای وجود دار؟

  دوره هایی که در بالا اشاره فرموده اید آماده ارائه هستند؟

  با تشکر
  باقی بقایتان

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   در مورد کلاس شاخص های نت یک ماه دیگر این دوره ارائه می شود.
   دوره نت آر سی ام و تی پی ام وجود دارد ولی فقط در سایت اعلام نکردیم اگر سفارش دارید اعلام کنید سعی می کنیم تا هفته آینده این طرح ریزی را در سایت ببینیم بدلیل سفرها و ماموریتهای کاری این موضوع به تاخیر برخورد نکرده است
   موفق باشید

   پاسخ
 8. محمد معتمدی
  محمد معتمدی گفته:

  با عرض سلام و احترم

  در خصوص دوره ها سوالی داشتم :

  با توجه به اینکه مشغول کار می باشم و گواهی نامه دوره های طی شده در جایگاه و حقوق پرسنل تاثیر دارد ، نیازمند گواهی هستم آیا بعد از طی دوره گوهی نامه صادر می کنید ؟
  هزینه پست سفارشی هم به هزینه دوره اضافه فرمایید مشکل پست حل می شود.

  باقی بقایتان

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   گواهینامه معتبر از شرکت رسا تدبیر پارس صادر می شود ولیکن به صورت فایل گواهینامه ایمیل می گردد.بحث هزینه ارسال گواهینامه به هیچ عنوان مطرح و مهم نیست اما در گذشته تجربه خوبی کسب نشد بسیاری از گواهینامه های صادر شده بدلیل مشکلات پستی و خظا در کد پستی اعلامی برگشت خورده بود و هم چنین زمان بر و سیستم پیگیری دریافت می خواهد.لذا فایل آن ارسال می گردد.
   موفق باشید

   پاسخ
 9. محمد معتمدی
  محمد معتمدی گفته:

  با عرض سلام و احترام

  سایت شما را دیدم ، وظیفه دانستم از اطلاعات مفید و دوره های آموزشی که ارائه می دهید تشکر کنم ضمنا هزینه دوره ها نیز مناسب است .

  شاد و پیروز باشید.

  پاسخ
 10. nasserghashghaei
  nasserghashghaei گفته:

  سلام. دوره ممیزی تعمیرات و نگهداری چه زمانی آماده می شود؟ و دیگر اینکه گواهی دوره ها از طرف چه سازمانی صادر می شود و چقدر اعتبار دارد؟

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   این دوره را به زودی ارائه خواهیم کرد کمی گرفتار کنفرانس اردیبشهت ماه هستیم .گواهی نامه بدلیل مشکلاتی که برای پست و برگشتهای آن پیش آمد دیگر صادر نمی شود.
   موفق باشید

   پاسخ
 11. amiri
  amiri گفته:

  سلام-وقت بخیر
  جناب جلالی ما همچنان منتظر راه اندازی بقیه دوره آموزشی ابزار های مهندس نگهداری و تعمیرات هستیم.
  با تشکر

  پاسخ
 12. amiri
  amiri گفته:

  سلام-روز بخیر
  در مورد دوره ابزارهای مهندسی نگهداری و تعمیرات از ۶ بخش در نظر گرفته فقط یک بخش راه اندازی شده بقیه موارد چه زمانی اجرایی خواهد شد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   ضمن تشکر از پیگیری شما سعی می شود ده روز بعد از همایش نت مشهد این بخش ها به مرور تقدیم شود.
   موفق باشید

   پاسخ
 13. davood
  davood گفته:

  با سلام ایا دوره نت pm هنوز دایر هست؟
  مدت زمان اتمام این دوره به صورت معمول و مدت زمان دریافت مدرک را بفرمایید؟

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   سلام
   بله بعد از پرداخت اطلاعات ارسال می شود
   موفق باشید

   پاسخ
 14. حسن محمدی
  حسن محمدی گفته:

  باسلام :
  خواستم بدونم مدرک هم میدهید.
  باتشکر

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام
   گواهینامه صادر می شود
   موفق باشید

   پاسخ
 15. mahdi tahmasbi
  mahdi tahmasbi گفته:

  سلام
  کلاسها تحت فضای مجازی اجرا میشود یا بصورت حضوری؟
  ممنونم

  پاسخ
  • ناصر جلالی
   ناصر جلالی گفته:

   با سلام و احترام
   به صورت کامل نحوه کار تشریح گردیده است فایل آموزش با فایلهای کمکی برای شما ایمیل می گردد و کارگاه را انجام می دهید و ارسال می کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *