سلام کاربر گرامی

پروفایل و فرم مشخصات شما در سایت نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر TPM مهم است. خواهشمند است اطلاعات خویش را با دقت تکمیل فرمایید. حتما موارد زیر را کامل با دقت پر فرمایید:

  1. شماره همراه (در آینده مطالب جدید یا دوره‌های آموزشی و کتاب نت به اطلاع شما خواهد رسید. هم چنین می‌توانید در صورت فراموش کردن پسورد از طریق پیامک کد فعال‌سازی در سایت را دریافت و ورود کنید)
  2. آدرس ایمیل
  3. درباره خودتان (حتما در خصوص رزومه کاری ، سوابق و تجربیات و رسته تخصصی فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات خود خلاصه درج کنید و اینکه در کدام شهر هستید و چه تجربیات در صنایع مختلف کشور داشته‌اید. در آینده نزدیک از اطلاعات شما برای درخواست کار و هم‌کاری و هم‌چنین معرفی به صنایع موردنیاز تخصص شما اطلاع رسانی و معرفی می‌شوید)

با ورود در وب سایت نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر و خرید کتاب‌های و دوره‌های آموزشی مدیریت نگهداری و تعمیرات شما به صورت نامحدود می‌توانید از امکانات خریداری شده استفاده کنید (در صورت عدم تغییرات کلی در وب سایت) و هر وقت نیاز داشتید و اطلاعات را به هر دلیلی از دست داده بودید مجدد برگردید و استفاده کنید. لذا درج اطلاعات دقیق و مناسب کمک‌تان می‌کند.

با ورود شماره همراه خویش می توانید

  1. از طریق شماره همراه و دریافت پیامک کد فعال‌سازی وارد سایت شود.
  2. اطلاعات لازم در فرایند خرید دوره‌های آموزشی و کتاب نگهداری و تعمیرات را با پیامک دریافت کنید.
  3. از کتاب‌های و دوره‌های آموزشی جدید در سایت به موقع با پیامک مطلب گردید.
  4. از مطالب جدید وب سایت نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر با پیامک مطلع گردید.