براي استقرار نت بهره ور فراگير چگونه عمل کنيم؟

اولين گام براي استقرار نگهداري وتعميرات بهره ور فراگير ، آديت/مميزي نت است.با انجام اين آديت شما مي توانيد وضعيت فعلي و فرصتهاي بهبود آينده را براي سيستم نت پيدا کنيد.برخي از کارخانجات در تماس براي مشاوره و پياده سازي نگهداري وتعميرات بهره ور فراگير ، بيان مي فرمايند که سازمان برنامه بهبود دارد و مي خواهد به سمت استقرار نت بهره ور فراگير پيش برود ، در حالي که با چند سوال معمولي متوجه مي شويد ، که هنوز از يک نت پيشگيرانه علمي برخوردار نيستند و گام بزرگ مي خواهند ناگهان بردارند.

با انجام آديت نت موقعيت فعلي به خوبي اسکن مي شود و بايدهاي سيستم مرور مي شود و فاصله دست يابي به نت بهره ور فراگير تخمين زده مي شود.ضمن اينکه درصد اطمينان خاطر شما از پياده سازي يک نت بهره ور فراگير موثر بالا مي رود و شايد با انجام اين آديت به اين نتيجه برسيد که هنوز وقت آن نشده است! چرا؟

در سايت قبلي در مورد آديت نت زياد نوشتم و چند قسمت آن ناتمام باقي ماند که در کنفرانس ملي نت بهره ور فراگير در قالب يک مقاله ارائه مي گردد.

0 پاسخ
 1. علی عمید
  علی عمید گفته:

  باسلام ؛ در این زمینه یک سالی تحقیق کردم ؛ یک نکته که باید در نظر بگیری این است که فرآیند کاری خود را خوب بشناسی و بر اساس آن تصمیم بگیری , اما من دو نرم افزار را پسندیدم 1- نرم افزار شرکت ….
  2- نرم افزار شرکت ….

  پاسخ
 2. وحيد-باغباني
  وحيد-باغباني گفته:

  من در حال تحقيق بر روي نرم افزار هاي PM هستم اگر شما اطلاعاتي در اين زمينه داريد ممنون ميشم منتظر تماس شما هستم.

  پاسخ : اطلاعات در سایت ثبت می شود می توانید استفاده کنید.موفق باشید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دو =