قدر برخی افراد را باید بدانیم!!

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

قدر برخی افراد و متخصصین را باید دانست افرادی که با علاقه وافر خویش به مباحث تخصصی و مهندسی در کشور اثر بخش می باشند و می توانند مسیر راه دیگران برای توصعه فعالیتهای صنعتی در کشور را باز کنند.افرادی که با حداقل چشم داشتهای مالی و مبتنی بر ارزشهای کاری و انسانی خویش پا پیش میگذارند و نه به دنبال شهرت ، ثروت و مقام هستند و با نگرشی دوستانه و گرم دغدغه رشد و توسعه خویش و دیگران را دنبال می کنند.

اولین همایش ملی نت بهره ور فراگیر نمونه های زیادی از افرادی را داشت که در این راه گام بر می دارند و فارغ از عناوین مدیر ، مهندس و دکتر به ارائه دانش خویش بر اساس تجربیات و مطالعات بر آمده بودند.

در این همایش قدر دانی مدیر برگزار کننده همایش جناب آقای آقایی از این افراد و بیان نسل جدید توزیع و تکثیر دانش در قالب وبلاگ نویسی پرداخت و عزیزانی چون آقایان مهندس برزگر ، حق شنو ، دلیری ، فراهانی و غیره را معرفی کرد.

آقای آقایی قبل از اینکه یک مدیر خوب در برگزاری همایشهای تخصصی باشد یک دلسوز و آینده نگر خوبی است و خون گرمی ، حسن رفتار و افتادگی اش هر مخاطبی را به خویش جلب می کند.نگرش او به جوانان و کسانی که به صورت تجربی و علمی مباحث تخصصی صنعت را دنبال می کنند نشان از دیدگاه و جهان بینی باز ایشان در مباحث علمی کشور دارد.

دیدن دوست عزیزم آقای مجاهدی در بین هیئت علمی در هنگام ارائه مقاله آدیت نت برایم خرسندی و اشتیاق دو چندانی در ارائه ایجاد کرد.

از همه متشکرم آرزوی سلامتی و موفقیت در پناه ایزد منان را برای همه آنان دارم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *