نرم افزارهای رایگان در زمینه نت را بشناسید

امروز صفحه ای را به شما معرفی خواهم کرد که لیستی کامل از نرم افزارهای کاربردی در زمینه نگهداری و تعمیرات را معرفی می کند در این لیست شما می توانید با انواع مختلف زمینه های اجرایی نت نیز آشنا شوید برخی از این نرم افزارها رایگان هستند ولیکن محدودیت زمانی دارند.

 برخی از آنها را در تیم مشاوره نت بهره ور فراگیر ما تحلیل شده است و تمام نرم افزار مهندسی معکوس شده است و نحوه کار سیستم نرم افزار را تحلیل سیستم مجدد کرده ایم فقط برای آنکه بیشتر با نحوه کار این تکنیکها آشنا شویم .جای تاسف دارد که بگویم در کارخانجات ما خیلی از

نرم افزارها کاربردی ندارند و یا اینکه بهتر بگویم به این دانش نرسیده ایم که این تکنیک ها و ابزارها را برای بهره وری و بهبود سازمان بکار ببریم. ذات نرم افزار ملاک نیست چون نرم افزار ابزاری است برای تسهیل فعالیتهای جاری ما بحث اصلی داشتن دانش و تئوری کاربردی بکار گیری ابزارهای مدیریت نت می باشد که جایگاه بسیار فقیری در صنعت ما دارد.

برخی اوقات که یک نرم افراز مثل RCM را بازبینی می کردم تعجب و تاسف هر دو باهم قاطی میشد! امروز داشتم نرم افزار RCM حرفه ای ویرایش ۳ را نگاه می کردم مناسب دیدم که این صفحه را معرفی کنم.

Free Maintenance Management Software Downloads

0 پاسخ
 1. ايمان فرجي
  ايمان فرجي می گوید:

  با تشکر از زحمات شما استاد عالیقدر خیالمان را راحت کردی فکر میکردیم فقط ما با نرم افزار نت مشکل داریم

  پاسخ
 2. پیمان
  پیمان می گوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  موفقیت روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم. کارشناس مکانیک جامدات

  پاسخ
 3. kazy
  kazy می گوید:

  ممنون از زحمات شما. لطفا هر چه بیشتر به ارائه اطلاعات ارزشمند خود ادامه بدهید.

  پاسخ
 4. مجتبي كاظمي فر
  مجتبي كاظمي فر می گوید:

  با عرض سلام خدمت استاد ارجمند اقای جلالی و ارزوی دیدار شما از خداوند منان خواستار سلامتی و طول عمر شما می باشم واز اینکه ما را از دانش بیکران خود منعم میدارید سپاسگذارم مجتبی کاظمی فر کارشناس الکترونیک

  پاسخ
 5. مهدی فکوری
  مهدی فکوری می گوید:

  استاد ارجمند جناب آقای جلالی,خدمات و نشر دانش روز در اینترنت توسط حضرتعالی شایسته تشکر و سپاس است. برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.مهدی فکوری کارشناس ارشد روانشناسی کار.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهارده =