همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات برگزار شد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

چهارمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات دوم تا چهارم شهریور ماه امسال با حضور اساتید خارجی و ایرانی برگزار شد این همایش توسط گروه پژوهشی صنعتی آریانا برای چهارمین سال متوالی در ایران برگزار می گردد در دومین و سومین دوره این همایش قبلا" شرکت کرده بودم و امسال با دعوت جناب آقای محسن ورسه ای دبیراجرایی همایش شرکت کردم.

حتما" از سایت گروه پژوهشی صنعتی آریانا دیدن فرمائید و از دوره های آموزشی و همایشهای قبلی و آتی آنها (هر چند که بروز سازی سایت اینترنتی این گروه سالیانه یا دو سالانه است!) و کتب چاپ شده توسط این گروه مطلع گردید.با گروه آریانا بیشتر آشنا شوید. در همایش سالیانه مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات اساتید خارجی زیر شرکت داشتند:

پروفسور اندرو جاردین
بن استیونس
دکتر لینا برتلینگ
دکتر
جاسپر کوئتزی
الکس استیوبر
دکترعلی زواشکیانی
دکتربسیم النجار

برای آشنایی بیشتر با آنها و کارگاه های آموزشی آنان بروی لینکهای اسامی کلیک کنید.

بیشترین بهره را از کارگاه آقای دکترعلی زواشکیانی بردم و در آینده متن مقاله ایشان را در سایت خواهید دید.خلاصه کارگاه ایشان در زیر آمده است:

اجرای صحیح مدیریت نگهداری و تعمیرات در صنایع ایران
دکترعلی زواشکیانی

نگهداری و تعمیرات همانند سایر سیستم ها دارای زیر بخش های متعددی است. این سیستم به منظور دستیابی به اهداف مورد انتظار، نیازمند تعامل مناسب همه اجزای خود می باشد. اهداف نگهداری و تعمیرات هم می تواند به صورت ساده تعمیرات قطعات ازکار افتاده تعریف شوند و هم در یک نگاه پیشرفته تر، می توان نگهداری و تعمیرات را فرایندی دانست که بر سطح تولید، کیفیت، محیط کاری، ایمنی و فره

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *