سومین سالگرد تاسیس سایت نت بهره ور فراگیر

سه سال پیش که شروع کردم به نوشتن در مورد نت www.tpm.blogfa.com ، مطالب اولیه بسیار ابتدائی و کوتاه بود ودر اینترنت سایتهای فارسی زبان در مورد نت محدود به دو الی سه سایت بود.دی ماه ۸۴ بود که بر اساس تجربه های خوبی که در وبلاگ نویسی  www.blogfa.com در موضوعات متفرقه کسب کردم برآن شدم سوابق کاری و تجربی ام را در زمینه نت mainteanance در قالب بلاگ بنویسم و همیشه از سطح نت کارخانجات کشور ناراضی بودم و بهبود سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات maintenance management system را برای بقای سازمانها در آینده لازم و واجب می شمردم.

امروز در اکثر مدیران نت کشور که حداقل یکبار به اینترنت وصل شده اند و در زمینه نت سرچ کرده اند سایت نت بهره ورفراگیر Total Productive Maintenance را می شناسند و گواه این موضوع دیدار آنها در اولین کنفرانس ملی نت بهره ور فراگیر درتهران بود.

از دوستان عزیزی هم چون آقایان مهندس برزگر ، تجویدی ، حق شنو ، شادمهر و غیره ( دیگر دوستانی که با ایمیل و اس ام اس و تماس تلنفی لطف داشتند ) در نوشتن مستمر مطالب در سایت انگیزه خوبی می دادند، تشکر می کنم. امیدورام در پناه و حمایت خداوند متعادل بتوانیم در ارتقاء سطح نت کشور در کنار شما دوستان گامی موثر برداریم.

0 پاسخ
 1. مهدی فکوری
  مهدی فکوری می گوید:

  سومین سالگرد تاسیس سایت نت بهره ور فراگیر را بشما تبریک میگویم و برای همه اعضای محترم این سایت و دست اندرکاران محترم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. در ضمن اگر فرصتی دست داد از سایت بنده هم دیدن فرمایید.www.dcariya.com

  پاسخ
 2. افشین احمدی
  افشین احمدی می گوید:

  سومین سالگرد سایت وزین نت بهره ور فراگیر را به شما و تمام دوستارانتان تبریک می گویم و برایتان آرزوی موفقیت و سربلندی روزافزون دارم .
  افشین احمدی

  پاسخ
 3. منوچهري
  منوچهري می گوید:

  سلام
  با آرزوی سلامتی و سعادت و موفقیت
  من مدتی است مشترک خبرنامه شما هستم و از اطلاعات خوب شما در سایت استفاده شخصی کرده و در بعضی موارد نیز از مقالات شما در ارائه اطلاعات به دیگران نیز استفاده بهینه می کنم .
  در هر صورت داشتن چنین دوستانی مایه مباهات و داشتن چنین همکارانی در شهرمان مایه مسرت است . امیدوارم در ادامه راه بیش از پیش موفق و موید باشید.
  به امید هماریهای آینده
  محمد منوچهری

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =