آماری از وضعیت بلاگ نت بهره ور فراگیر

حضور سه ساله در اینترنت برای من تجربیات خوبی بهمراه داشته است.تجریباتی که شاید در طول ۱۰ سال سابقه کار کسب نمی شد.روزی که شروع به نوشتن تجربیات اندکم در زمینه نت کردم تصور نمی کردم به جائی برسم که وبلاگ نت بهره ور فراگیر ۹۷۶ نفر ( ۷۸۰ عضو در خبرنامه بلاگ ، ۸۹ عضو از طریق اشتراک گوگل ریدر و ۱۰۷ عضو از طریق فیدبیز )مشترک داشته باشد.

اگر آماربازدیدهای سایت قبلی نت بهره ور فراگیر  ( ۱۰۹۷۶۷ بازدید) را در نظر بگیریم تا کنون بیش از ۱۴۶۰۰۰ بازدید از سایت در این سه سال صورت گرفته است و هم اکنون روزی متوسط ۲۲۰ بازدید توسط ۱۲۰ نفر از سایت صورت می گیرد.

هم چنین بیش از ۵۴۰ مطلب ارائه گردید ه است که سهم سال ۱۳۸۷ حدود ۱۸۶ مطلب می باشد.امسال ۱۵۶ پیام از دوستان و همکاران دریافت کرده ام که از تمامی آنها متشکرم.

انجمن گفتگو نت بهره ور فراگیر تعداد اعضایش به ۶۰۶ نفر رسیده است ولیکن به لحاظ فعالیت انجمن بسیار کم کار بوده است.

امیدوارم با حمایت خداوند متعال به کمک شما بتوانیم در گسترش مفاهیم کاربردی نگهداری و تعمیرات در کارخانجات صنعت کشور گام های آتی را موثرتر برداریم.موفق باشید.جلالی

0 پاسخ
 1. رضا
  رضا می گوید:

  با سلام :
  در ابتدا لازم میدانم که زحمات شما در ارائه و راهبری سایت فوق تشکر کنم واز زمانی که من عضو شده ام بسیار مطالب مفید وکاربردی را بدست آورده ام . امیدوارم در راهی که پیش رودارید موفق باشید .

  پاسخ
 2. همت
  همت می گوید:

  سلام
  ضمن عرض تبریک بمناسبت سومین سال راه اندازی سایت به شما جناب آقای جلالی و دوستان و همکارانتان ،امیدوارم در رسیدن به اهداف خود موفق باشید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 6 =