يک نرم افزار خوب و رايگان براي مديريت تجهيزات

چندي پيش از سازمان صدا و سيما تهران براي مبحث نگهداري و تعميرات سيستم هاي کامپيوتري تماسي داشتم.هر چند که ادامه ندادند و احتمالا” هم چون ديگر سازمانهاي دولتي هم چنان روزگار سر ميکنند.اما براي مبحث نگهداري و تعميرات سخت افزاري و نرم افزاري سيستم هاي کامپيوتر سازمان که چيزي بيش از 500 الي 1000 سيستم کامپيوتر است، چه کنيم؟ چگونه عيوب آنها را به روز رفع کنيم؟ و سيستم نگهداري برنامه ريزي شده اشان چطور طراحي کنيم؟

آيا واحد نت غير متمرکز نياز داريم؟ حجم فعاليتها چقدر است؟ تعويض قطعات و مشکلات نرم افزاري را چه کنيم؟ داشتن يک سيستم نت موثر با تصور اينکه 1000 تجهيز کامپيوتري با پراکندگي بعد مسافت مختلف در اتاقها و ساختمانهاي يک سازمان بزرگ موجود است ، سخت است! ضمن اينکه تجهيزات جانبي مثل پرينترها ، فاکس ها و اسکنرها و مودم هاي مختلف احتمالي نيز به اين جمع اضافه مي شوند و همه با يک سيستم شبکه بي سيم و با سيم متصلند.

پاسخ نيازهاي فوق را شما مي توانيد در نرم افزار رايگان ( البته نسبتا” رايگان) SysAid Free Asset Management Software ببينيد.اين نرم افزاري است که کليه تجهيزات کامپيوتري و لوازامات جانبي آن را در کل سازمان به صورت آنلاين و تحت شبکه تحت نظارت و کنترل دارد و درواقع مديريت مي کند و کليه اشکلات محتمل در سيستم ها را به صورت کنترل از راه دور رفع ميکند.اگر سازمان شما بزرگ است و تعداد سيستم هاي کامپيوتري آن زياد و يک واحد انفورماتيک فعال و درست و درماني داريد اين نرم افزار را تجربه کنيد.از اينجا دانلود کنيد.

 مدیریت آسان و سریع عملیات نت سازمان با نرم افزار نگهداری و تعمیرات اکسل برای سازمان های کوچک و متوسط

1 پاسخ
 1. ملاحسینی
  ملاحسینی گفته:

  با سلام وعرض ادب خدمت مهندس جلالی
  از اینکه فایل کتاب درخواست شده برای اینجانب ارسال گردید تشکر می کنم
  با آروزی موفقیت و شادکامی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + دو =