همایش سه روزه الگوبرداری از بهترین تجربیات در زمینه نگهداری و تعمیرات

در مجموعه همایشهای نگهداری و تعمیرات­ که در سطح کشور برگزار می شود بدینوسیله از تمامی دوستان و علاقه مندان نت دعوت به شرکت و مشارکت می گردد.در این همایشها به عنوان دبیر کمیته مهندسی در خدمت شما هستم.سعی دارم یا تلاش و همکاری متولیان برگزار کننده همایشها محتوی علمی و فنی همایش بالا و در سطح کاربردی برای صنایع کشور قرار گیرد. 

conferans

 

به کلیه شرکت کنندگانی که بواسطه عضویت یا آشنائی و معرفی سایت نت بهره ور فراگیر­­­ در این همایش شرکت میکنند به رسم یادگاری و پیوند دوستی ها در قالب همکاری نت دو کتاب (رایگان)  نت بهره ور فراگیر ( چاپ بهار ۸۸ ) و اثربخشی کلی تجهیزات را شخصا” تقدیم خواهم کرد ؛ لذا خواهشمند است در صورت شرکت در همایش  نام و نام خانوادگی بهمراه شماره همراه ، آدرس ایمیل و نام کارخانه / سازمان در سایت قید بفرمایید. تا در روزهای همایش در خدمت شما بیشتر باشم.از اینجا سایت تخصصی همایشها نگهداری و تعمیرات را ببینید و شرایط ثبت نام را هم از اینجا بخوانید.

و اما معرفی بیشتر در خصوص همایش اول:

الگوبرداری از بهترین تجربیات ، روشی سیستماتیک است که سازمانها به وسیله آن میتوانند فعالیتهای خود را براساس بهترین صنعت یا سازمان اندازه گیری و اصلاح نمایند.در این روش ، با شناخت سازمان یا سازمانهایی به عنوان بهترین ، میتوان به کمک تکنیکهایی شکاف موجود بین یک سازمان تا سازمان پیشرو را پرکرد یا به حداقل رساند .

سازمانهای ایرانی نیز برای کاهش فاصله خود از صنایع موفق داخلی و خارجی نیازمند الگوبرداری میباشند.شرایط بازار امروز فرصت تکرار اشتباهات دیگران و تجربه اندوزی را به سازمانهای ایرانی نمیدهد. ما نیاز به حرکت سریع برای بهبود وضعیت داریم.

دست اندرکاران همایش سه روزه ” الگوبرداری از بهترین تجربیات در زمینه نگهداری و تعمیرات ” تلاش دارند تا با ارائه تجربیات برتر داخلی و خارجی در زمینه هر یک از اجزاء چرخه نگهداری و تعمیرات ، زمینه را برای آغاز ارتقاء وضعیت نت در سازمانهای ایرانی فراهم سازند.

در این راستا روز اول به ارائه تجربیات بین المللی ، روز دوم به تشریح تجربیات سازمانهای ایرانی اختصاص یافته است .در روز سوم همایش نیز ۱۰ کارگاه آموزشی در زمینه مباحث کاربردی نت توسط متخصصین نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف کشور ، برگزار خواهد شد .

0 پاسخ
 1. داود سعیدی تفتی
  داود سعیدی تفتی می گوید:

  استاد ارجمند جناب آقای مهندس جلالی

  با سلام
  احتراما با توجه به همایش سه روزه الگوبرداری از تجربیات در زمینه نگهداری و تعمیرات اینجانب را در چگونگی ارائه و فرمت تجربیات خود را در پیاده سازی نگهداری وتعمیرات در شرکت گلدیس کاشی یزد یاری نمایید .

  با تشکر – سعیدی تفتی

  پاسخ:
  سلام مهندس
  راهنمای ارسال و فرمت نوشتاری آن در سایت کنفرانس آمده است خواهشمند است مطالب سایت را کامل بخوانید و سریع تر اقدام کنید
  http://www.maint-conf.ir/
  http://www.maint-conf.ir/Conferences-news.asp?id=9
  ابتدا عضو سایت شوید همه چیز به صورت اتومات می توانید متن مقاله را در سابت ثبت کنید بهر حال می توانید مستقیم هم برایم ایمیل کنید
  موفق باشید
  منتظر هستم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دو =