این روزها با نت چگونه می گذرد؟

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

این روزها تقریبا هر هفته سه روز عصر ها ، کلاس روشهای حل مسئله را تدریس می کنم.به این دوره آموزشی اعتقاد ویژه ای دارم روش مطرح شده در این کلاس یکی روشهای سیستماتیک در حل مشکلات و عارضه های مزمن در سازمانهای صنعتی است به خصوص در تجزیه و تحلیل خرابی های تجهیزات نیز کاربرد خوبی دارد با اینکه حوزه تدریس بیشتر در زمینه سیستم مدیریت کیفیت است ولی ناخودآگاه برخی از مثالهایم مربوط به سیستم مدیریت کیفیت می گردد و جالب این است که استقبال خوبی هم می شود در این کلاس جندین ابزار مورد استفاده در تجزیه و تحلیل داده ها را مرور می کنیم.

برنامه های کاری فشرده شده است و وقت کمی برای نویسندگی در سایت دارم با این وجود سعی می کنم به صورت مرتبط آمار سایت و پیام های دریافتی را بررسی کنم و تا حد امکان بعداز چند روی ایمیل های دریافتی را پاسخ دهم.

توی سه تا کارخانه داریم سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات را اصلاح می کنیم درد سر توی سازمانهای قدیمی و بخصوص دولتی خیلی زیاد است ، با وجود اندیشه های کهنه تغییر سیستم قبلی خیلی سخت است با این وجود سمینارهای آشنائی و جزوات خوب کار می کنند و از همه مهم تر برگزاری جلسات خصوص و فردی با افراد در توجیه و تغییر دیدگاه ها موثرتر است ولی مشکلش کمبود وقت و زمان است.

از طرفی داریم روی دو تا کتاب جدید در زمینه نگهداری و تعمیرات کار می کنیم.هر دو موضوع استانداردهای روز جهان در زمینه نگهداری و تعمیرات است که نسخه اصل آنها را خریداری کرده ایم و روی ترجمه اشان کار می کنیم .یکی از آنها حدود ۶۰ درصد کامل شده است و دیگری نیز اول کار است و ۲۰ درصدی پیشرفت داشته است از طرفی دیگر یک کتاب نت پیش بینانه نیز ۸۰ درصد پیش رفته است که امیدوارم تا انتهای تابستان به چاپ برسانیم.

خبر دیگر اینکه به زودی همایش نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS در تهران برگزار می گردد از طریق شرکت رسا تدبیر پارس دو کارگاه در این زمینه ارائه خواهیم داد که یکی از آنها روش انتخاب نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS برای سازمان است یا اینکه چگونه یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS انتخاب کنیم؟ این کارگاه را خودم ارائه خواهم داد و همکارم آقای مهندس محمدی از شرکت رسا تدبیر پارس به ارائه کارگاه یا تجربه ای در زمینه مهندسی نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS خواهد پرداخت.

مطالب مرتبط:

کتابهای نت (۲۱)

نرم افزارهای CMMS نت (۲۶)

یادآوری:

ارائه مشاوره نگهداری و تعمیرات در کلیه سازمانهای صنعتی کشور

بررسی چالش های نگهداری و تعمیرات در صنعت کشور

بانک اطلاعات مدیران و مشاوران نگهداری و تعمیرات

کسب و کار نت ( اگر در زمینه نگهداری و تعمیرات خدماتی ارائه می دهید اطلاعات خویش را ثبت کنید)

اگر خواننده جدید این بلاگ هستید با عضویت در خبرنامه از مطالب جدید با خبر شوید.

خواهشمند است:

استفاده از مطالب و مراجع سایت نت بهره ور فراگیر با ذکر منبع ، لینک سایت و به صورت انتخابی و گزینه ای (نه کل مطلب) بلامانع است.با تشکر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *