سوراخ فوری یا نقص فنی از تو خیلی بدم می آید!!

روز سه شنبه اگر برروی اینترنت آنلاین می بودید ناگهان اکثر سایتهای خبری ایرانی نوشتند که : دقایقی قبل یک فروند هواپیمای توپولف ۱۵۴ در لحظه پرواز در باند فرودگاه مشهد به دلیل آتش گرفتن لاستیک خود دچار سانحه شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بر اساس گزارش رسیده در حال حاضر اقدامات لازم برای اطفای حریق برای هواپیمای سانحه دیده در حال انجام است.

ایلنا: یک فروند هواپیمای توپولف متعلق به شرکت هواپیماییکیش ایر که قصد داشت ساعتی پیش مشهد را به مقصد تهران ترک کند در باند فرودگاه دچار آتش سوزی لاستیک شده و در فرودگاه متوقف شد.به گزارش خبرنگار ایلنا، بنا به اطلاعات کسب شده هواپیمای توپولف ۱۵۴هواپیمایی کیش‌ایر درهنگام برخواستن از باند فرودگاه با اطلاع برج پرواز از دود در لاستیک هواپیما و آتش‌سوزی متوقف شد.پس از وقوع این سانحه اقدامات لازم برای اطفا حریق و امدادرسانی به مسافران انجام شد.

البته کاپیتان بهاری، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر دلیل وقوع آتش‌سوزی در هواپیمای توپولف این ایرلاین را نقص فنی خوانده و با گفتن این جمله به خبرنگار ایلنا که شما را نمی‌شناسم و نمی‌توانم اطلاعات دیگری بدهم، از ارائه اطلاعات بیشتر در این باره امتناع کرد.اما در بین این خبر یک سایت هم خبر از این داده بود که: چهارمین سانحه هوایی در عرض یک هفته: لاستیک توپولف آتش گرفت.

بله نقص فنی مثل سوراخ فوری کارتون مورچه و مورچه خوار هم چنان نقش بازی می کند.آیا سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات خدمات هواپیمائی مشکل دارد؟ یا تحریم های کشورها خارجی مسبب وقوع این حوادث هستند؟ یا اینکه مدل هواپیماهای توپولوف مشکل دارد؟ برای توجیه این موضوع هر کسی از ظن خود می شود یار خویش!!

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هفت =