مهندسي نيازسنجي ، انتخاب و استقرار نرم افزار نت در سازمان CMMS

فردا هيجدهم مهر ماه در ششمين همايش بين المللي مديران فني و نگهداري و تعميرات که در تاريخ هاي 17 تا 19 مهرماه  1389برگزار مي شود شرکت خواهم داشتم.عصر فردا همايش ساعت 15:30 مقاله اي تحت عنوان ” مهندسي نيازسنجي ، انتخاب و استقرار نرم افزار نگهداري و تعميرات در سازمان CMMS ” ارائه خواهم داد.

اين مقاله ماحصل تجربه و پروژه اجرا شده در پالايش گاز بيد بلند مي باشد که به صورت يک نمونه کاوي در 45 دقيقه به شرکت کنندگان همايش تقديم مي گردد.در اين زمان سعي خواهيم داشت به گام هاي شناخت و استقرار يک نرم افزار نگهداري و تعميرات در سازمان بپردازيم و مديران و کارشناسان سازمانها را به سوي حرفه گري و تحليل سيستم هاي سازمان خودشان براي انتخاب برتر نرم افزار هاي مورد نيازشان در زمينه نگهداري وتعميرات ياري رسانيم.در انتظار ديدار دوستان در اين سيمنار هستم.

اما از آنجائي که بسيار از خوانندگان بلاگ نت بهره ور فراگير فرصت شرکت در اين همايش را پيدا نکرده اند و فايل ارائه اين همايش تقديم مي گردد و ميتوانند از اينجا دانلود نمايند.

 

يادآوري:

ارائه مشاوره نگهداري و تعميرات در کليه سازمانهاي صنعتي کشور

بررسي چالش هاي نگهداري و تعميرات در صنعت کشور

بانك اطلاعات مديران و مشاوران نگهداري و تعميرات

اگر در زمينه نگهداري و تعميرات خدماتي ارائه مي دهيد اطلاعات خويش را ثبت کنيد) کسب و کار نت (

 

اگر خواننده جديد اين بلاگ هستيد با عضويت در خبرنامه از مطالب جديد با خبر شويد.

خواهشمند است:

استفاده از مطالب و مراجع سايت نت بهره ور فراگير با ذکر منبع ، لينک سايت و به صورت انتخابي و گزينه اي (نه کل مطلب) بلامانع است.با تشکر

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − نه =