سخن هفته ۱۱: رئیس جمهوری شما و مدیریت نگهداری و تعمیرات

[تعداد: ۱   میانگین: ۲/۵]

تبریک عرض می‌کنم! شما رئیس جمهور کشور خودتان هستید و نام این کشور، تخیل است.

کشور شما نیروی محرک زندگی‌تان و عامل اساسی تعیین آینده‌تان است. شما به عنوان رئیس جمهور این کشور مسئولیت بزرگی دارید. باید همیشه بر آینده تمرکز کنید، از قدرت‌تان به عنوان رئیس جمهور استفاده کنید و تلاش کنید تا بهترین کشور را داشته باشید. شما به عنوان رئیس جمهور، قدرت انتخاب و فکر کردن را هم دار ید. برای مثال این شما هستید که اجازه می‌دهید کسی در کشورتان زندگی کند یا خیر. افرادی که اجازه‌ی زندگی کردن در کشور شما را دارند مغزهای متفکر شما را تشکیل می‌دهند و موفقیت و شکست کشورتان را تعیین می‌کنند.

‏شما باید گروهی از مغزهای متفکر ایجاد کنید و آن را گسترش بدهید. این گروه به شما کمک می‌کند تا قوه‌ی تخیل‌تان را به کار بیاندازید و با این کار، دیگران تعجب می‌کنند که شما چطور توانسته‌اید تا این حد موفق باشید. شما به عنوان رئیس جمهور، دیگران را هم تشویق می‌کنید تا تخیلات منحصر به فرد و فوق العاده‌ای داشته باشند. دنیا به انسان‌های زیادی نیاز دارد که به تخیلات خودشان افتخار کنند.

هر یک از ما این توانایی را داریم که برای آینده‌مان رویاهای بزرگی را تصور کنیم که اگر به حقیقت بپیوندند سرنوشت میلیون‌ها انسان را تغییر خواهند داد. «هنری فورد» یک ماشین هشت سیلندر را در ذهنش تصور کرد و بعد توانست آن را بسازد. «برادران رایت» در خیال‌شان دیدند که انسان می‌تواند پرواز کند سپس توانستند این تخیل را به واقعیت تبدیل کنند. «جان اف کندی» گفت که ما یک انسان را به کُره‌ی ‏ماه ‏خواهیم فرستاد و بالاخره ‏این کار را کرد. از خودتان سؤال کنید رویای این آدم‌ها ابتدا از کجا سرچشمه گرفت؟ پاسخ این است که آنها ابتدا این رویا را در تخیل‌شان دیدند!

نویسنده: جان دی لِمِه برگرفته از کتاب:ریکلان، دیوید؛ راه‌های نو از استادان بزرگ برای زندگی بهتر

مطالب مرتبط:

سخن هفته ۱ : قانون مورفی در نگهداری و تعمیرات

سخن هفته ۲ : تجهیزات ثروت ملی هستند

سخن هفته ۳ : رمز موفقیت سیستم مدیریت نت

سخن هفته ۴ : کلید طلائی اقدامات اصلاحی نت

سخن هفته ۵ : تبدیل نیروی انسانی نت به سرمایه

سخن هفته ۶ : تصمیمات را عملی سازید

سخن هفته ۷ : انگیزه و هدف مناسب

سخن هفته ۸ : درصد شاخص نت پیشگیرانه و اتلافات!

سخن هفته ۹ : سه نکته طلائی در کسب موفقیتهای مدیریتی واحد نت

سخن هفته ۱۰ : اقدام پیشگیرانه و اقدام پیش بینانه دو یار ن

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *