دانلود فايل نظام آراستگي 5 اس و نت بهره ور فراگير

دانلود فايل نظام آراستگي 5 اس و نت بهره ور فراگير

هفته پيش تهران بودم و دوره آموزشي نگهداري و تعميرات بهره ور فراگير TPM -Total Productive Maintenance  را تدريس مي کردم.در نگهداري و تعميرات بهره ور فراگير مبحث 5 اس يا همان نظام آراستگي پايه و مبناي استقرار و پياده سازي TPM مي باشد.

دانلود فايل نظام آراستگي 5 اس و نت بهره ور فراگيردر اين خصوص عسکهاي زيادي به شرکت کنندگان نشان داده شد و مباني 5 اس و اهميت آنها تشريح گرديد.در انتهاي يکي از همکاران و دوستان نگهداري و تعميرات در کلاس درخواست فايل آموزشي به زبان ساده و موثر براي کارهاي آموزشي در سازمان داشت که بتوانند در سازمان خويش نظام آراستگي را با زبان ساده و تصوير آموزش داد.

گروه فرهنگي دفتر مديريت نوين شرکت ايران خودرو در بهار سال 1382 کتابچه اي را در اين خصوص با ترجمه خانم بهاره ابوطالبي ارائه داده است که نظام آراستگي را بخوبي با تصاوير و هدفمند آموزش مي دهد و مطمئنا” منبع خوبي براي سازمان شما براي آموزش مباني نظام آراستگي خواهد بود اين فايل را از اينجا دانلود کنيد.موفق باشيد.

2 پاسخ
 1. احسان منصوري
  احسان منصوري گفته:

  با سپاس و تشكر فراوان به خاطر فايل پي دي اف نظام آراستگي كه براي فرهنگ سازي اين پروژه بسيار اثربخش و مفيد بود.صميمانه ممنونم.

  پاسخ
 2. حاجب
  حاجب گفته:

  با سلام
  سايت خوبي ست و اطلاعات روز را داراست اميدوارم موفق باشي

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 6 =