دانلود يک فرم خوب براي طرح ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و پیش بینانه تجهیزا ت کارخانه

دانلود يک فرم خوب براي طرح ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و پیش بینانه تجهیزا ت کارخانه

دانلود يک فرم خوب براي طرح ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و پیش بینانه تجهیزا ت کارخانهیکی از فرم های کاربردی و اصلی در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات فرم طرح ریزی فعالیت های نگهداری پیشگیرانه و پیش بینانه می باشد که کل طراحی و چه باید انجام داد برای نگهداری تجهیز را مشخص می کند و هر چه محتوی فنی و عملی این فرم کامل تر و تخصصی تر باشد در آینده طول عمر تجهیز بیشتر و تعداد خرابی های اضطراری تجهیز کمتر خواهد شد وقتی به محتوی و ستون های فرم دقت کنید متوجه می شوید هر بخش این فرم دانش فنی و تخصصی را دنبال می کند که ناشی از تجزیه و تحلیل دقیق حالات خرابی و علل آن برای یک تجهیز می باشد.
اين فرم براي کارخانجات متوسط و کوچک بيشترين کاربرد و تاثير را دارد و براي سازمانهاي بزرگ مي تواند ايده خوبي باشد.

در فرم نکات زير را در بر دارد :

1-      درخت تجهيز را ميتوانيد طرح ريزي کنيد.

2-      فعاليتهاي نت پيشگيرانه و نت پيش بينانه بخوبي طرح موضوع شده است.

3-      نوع رسته و نيروي انساني مجري فعاليتهاي نت مشخص شده است.

4-      زمان اجراي فعاليتهاي نت پيش گيرانه و پيش بينانه پيش بيني و اعلام شده است.

5-   به خوبي زمان کل اجراي نت برنامه ريزي شده ( نت پيش گيرانه و نت پيش بينانه ) به تفکيک نيروي رسته نت و اپراتوري قابل تفکيک و محاسبه شده است.

6-      وضعيت دستگاه براي انجام هر کدام از فعاليتهاي نت دستگاه مربوطه اعلام شده است.

( فرم طرح ريزي فعاليت هاي نت پيشگيرانه و پيش بينانه ) دانلود کنيد.

حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده نیاز به فرم های بیشتری دارد دراینجا شما یکی از مهم ترین فرم ها که بیشترین نقش را در بهبود کاهش خرابی های اضطراری تجهیزات دارد را دریافت کرده اید اما برای اینکه به فرم های بیشتری کسب کنید ما در سایت نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر بسته از فرم های نگهداری و تعمیرات به صورت کامل در نظر گرفته ایم که می توانید با دانلود آنها متناسب با سازمان و نیاز گردش کارتان تغییر دهید اما در این فرم ها به صورت کاربردی نیازمندی های مهم گردآوری داده های قابلیت اطمینان داده شده است با توجه داشته باشید که این مجموعه فرم ها تمرکز بروی داده های اصلی و کلیدی قابلیت اطمینان تجهیزات دارد و در طراحی آنها دقت و وقت زیادی شده است. 

برای آنکه تعداد فرم و لیست بسته جامع فرم های مدیریت نگهداری و تعمیرات را ببنید (حدود 18 فرم تخصص و حرفه ای) به صفحه تهیه بسته جامع نت مراجعه کنید. هر فردی که در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات در سازمان های صنعتی کار می کند به این مجموعه فرم ها نیازمند است.

اگر هم نیاز به این دارید که فرم طرح ریزی نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده باید چگونه پر شود به دوره آموزش نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM در سایت مراجعه کنید که شامل مجموعه فیلم ها و جزو و مستندات و کتاب است ضمن اینکه در این دوره آموزشی بسته جامع نگهداری و تعمیرت که در بالا اشاره شد وجود دارد و می توانید دریافت کنید.

بخش اول فیلم آموزش نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM را مشاهده کنید به نقشه راه آموزش دوره دقت نمایید.

در صورتی که می خواهید فعالیت های نگهداری و تعمیرات سازمان را به صورت استاندارد و نظام یافته مدیریت کنید نیاز به نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات CMMS دارید متناسب با نیاز سازمان و تعداد تجهیزات و پرسنل فنی می توانید نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات در سازمان را پیش بینی و سفارش دهید با مراجعه به فرم درخواست دمو نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات همکاران در شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه با شما در تماس خواهند بود و اطلاعات لازم از فیلم و دمو و کاتالوگ معرفی و قیمت نرم افزار نت را به شما تقدیم می کنند.

5 پاسخ
 1. پژمان پرهام
  پژمان پرهام گفته:

  باسلام
  لطفا مطالب ومقالات زبان اصلی وفارسی رابصورت رایگان دراختیار مان قرار دهید با تشکر

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   قبلا این کار را در سایت کرده ایم باید بیشتر بگردید
   موفق باشید

   پاسخ
 2. داود مدقن
  داود مدقن گفته:

  با تشكر از مهندس جلالي

  به نظر مي رسد فرم يكم كم و كاستي دارد.اگر فرمي باشد كه همه جزئيات در ان بتوان ثبت كرد عالي مي شود.

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام آقای مهندس یرنگ ، خواهش می کنم. امیدوارم مفید فایده قرار گیرد.این فرم کمک زیادی به دوستان و همکاران همکار در زمینه نگهداری و تعمیرات می کند مهم نیست که از همین فرمت استفاده شود بلکه ایده ای کار و نیاز واحد نت را مشخص می کند.موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 13 =