دانلود یک فرم خوب برای طرح ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و پیش بینانه تجهیزا ت کارخانه

[تعداد: ۱۷   میانگین: ۲.۲/۵]

یکی از فرم های کاربردی و اصلی در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات فرم طرح ریزی فعالیت های نگهداری پیشگیرانه و پیش بینانه می باشد که کل طراحی و چه باید انجام داد برای نگهداری تجهیز را مشخص می کند و هر چه محتوی فنی و عملی این فرم کامل تر و تخصصی تر باشد در آینده طول عمر تجهیز بیشتر و تعداد خرابی های اضطراری تجهیز کمتر خواهد شد وقتی به محتوی و ستون های فرم دقت کنید متوجه می شوید هر بخش این فرم دانش فنی و تخصصی را دنبال می کند که ناشی از تجزیه و تحلیل دقیق حالات خرابی و علل آن برای یک تجهیز می باشد.
این فرم برای کارخانجات متوسط و کوچک بیشترین کاربرد و تاثیر را دارد و برای سازمانهای بزرگ می تواند ایده خوبی باشد.

در فرم نکات زیر را در بر دارد :

۱-      درخت تجهیز را میتوانید طرح ریزی کنید.

۲-      فعالیتهای نت پیشگیرانه و نت پیش بینانه بخوبی طرح موضوع شده است.

۳-      نوع رسته و نیروی انسانی مجری فعالیتهای نت مشخص شده است.

۴-      زمان اجرای فعالیتهای نت پیش گیرانه و پیش بینانه پیش بینی و اعلام شده است.

۵-   به خوبی زمان کل اجرای نت برنامه ریزی شده ( نت پیش گیرانه و نت پیش بینانه ) به تفکیک نیروی رسته نت و اپراتوری قابل تفکیک و محاسبه شده است.

۶-      وضعیت دستگاه برای انجام هر کدام از فعالیتهای نت دستگاه مربوطه اعلام شده است.

( فرم طرح ریزی فعالیت های نت پیشگیرانه و پیش بینانه ) دانلود کنید.

حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده نیاز به فرم های بیشتری دارد دراینجا شما یکی از مهم ترین فرم ها که بیشترین نقش را در بهبود کاهش خرابی های اضطراری تجهیزات دارد را دریافت کرده اید اما برای اینکه به فرم های بیشتری کسب کنید ما در سایت نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر بسته از فرم های نگهداری و تعمیرات به صورت کامل در نظر گرفته ایم که می توانید با دانلود آنها متناسب با سازمان و نیاز گردش کارتان تغییر دهید اما در این فرم ها به صورت کاربردی نیازمندی های مهم گردآوری داده های قابلیت اطمینان داده شده است با توجه داشته باشید که این مجموعه فرم ها تمرکز بروی داده های اصلی و کلیدی قابلیت اطمینان تجهیزات دارد و در طراحی آنها دقت و وقت زیادی شده است. 

برای آنکه تعداد فرم و لیست بسته جامع فرم های مدیریت نگهداری و تعمیرات را ببنید (حدود ۱۸ فرم تخصص و حرفه ای) به صفحه تهیه بسته جامع نت مراجعه کنید. هر فردی که در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات در سازمان های صنعتی کار می کند به این مجموعه فرم ها نیازمند است.

اگر هم نیاز به این دارید که فرم طرح ریزی نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده باید چگونه پر شود به دوره آموزش نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM در سایت مراجعه کنید که شامل مجموعه فیلم ها و جزو و مستندات و کتاب است ضمن اینکه در این دوره آموزشی بسته جامع نگهداری و تعمیرت که در بالا اشاره شد وجود دارد و می توانید دریافت کنید.

بخش اول فیلم آموزش نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM را مشاهده کنید به نقشه راه آموزش دوره دقت نمایید.

در صورتی که می خواهید فعالیت های نگهداری و تعمیرات سازمان را به صورت استاندارد و نظام یافته مدیریت کنید نیاز به نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات CMMS دارید متناسب با نیاز سازمان و تعداد تجهیزات و پرسنل فنی می توانید نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات در سازمان را پیش بینی و سفارش دهید با مراجعه به فرم درخواست دمو نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات همکاران در شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه با شما در تماس خواهند بود و اطلاعات لازم از فیلم و دمو و کاتالوگ معرفی و قیمت نرم افزار نت را به شما تقدیم می کنند.

5 پاسخ
 1. پژمان پرهام
  پژمان پرهام گفته:

  باسلام
  لطفا مطالب ومقالات زبان اصلی وفارسی رابصورت رایگان دراختیار مان قرار دهید با تشکر

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   قبلا این کار را در سایت کرده ایم باید بیشتر بگردید
   موفق باشید

   پاسخ
 2. داود مدقن
  داود مدقن گفته:

  با تشکر از مهندس جلالی

  به نظر می رسد فرم یکم کم و کاستی دارد.اگر فرمی باشد که همه جزئیات در ان بتوان ثبت کرد عالی می شود.

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام آقای مهندس یرنگ ، خواهش می کنم. امیدوارم مفید فایده قرار گیرد.این فرم کمک زیادی به دوستان و همکاران همکار در زمینه نگهداری و تعمیرات می کند مهم نیست که از همین فرمت استفاده شود بلکه ایده ای کار و نیاز واحد نت را مشخص می کند.موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *