کتاب نت مبتنی برقابلیت اطمینان ۲ RCM ترجمه و چاپ شد

کتاب نگهداری و تعمیرات مبتنی برقابلیت اطمینان Reliability Centered Maintenance II نوشته آقای جان موباری توسط آقای دکتر زواشکیانی و آقای مهندس آزادگان ترجمه شده است.هنوز کتاب بدستم نرسیده است که مطالعه اش کنم و در خصوص محتوی ترجمه و متنش نظری بدهیم.ولی از آنجائی که با آقای دکتر زواشکیانی آشنا هستم مطمئنا مثل سوابق قبلی ایشان اثر خوبی از کار درآمده است.اما این کتاب بهترین نسخه و مرجع در زمینه نگهداری وتعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان است.

دوست گرامی آقای مهندس ورسه ای زحمت کشیده اند و یک نسخه از این کتاب را برایم ارسال کرده اند که فعلا در اداره پست است.برای خرید این کتاب می توانید به وب سایت انتشارات قلم آریانا بروید و اقدام کنید.

معرفی نسخه اصلی این کتاب را در اینترنت از اینجا Reliability Centered Maintenance II ببینید.

متن کتاب انگلیسی این کتاب را می توانید از اینجا دانلودکنید(حجمش ۲۰ مگابایت است).نسخه با کیفیت تر این کتاب را به انگلیسی می توانید از اینجا دانلود کنید(لینک کمکی)(حجمش ۴۰ مگابایت است).فهرست محتوی کتاب ترجمه شده را می توانید از اینجا دانلود کنید(لینک کمکی) و فصل اول این کتاب را نیز از اینجا بردارید(لینک کمکی).(اگر برای دانلود مشکل دارید از فیل تر شکن استفاده کنید این روزها همه جا مسدود است)

برای دوست خوبم آقای مهندس ورسه ای که در برگزاری همایشهای نگهداری وتعمیرات هفت سال متوالی زحمت می کشند آرزوی موفقیت دارم.

3 پاسخ
 1. فلاح
  فلاح می گوید:

  خیلی ممنون 🙏🙏🙏

  پاسخ
 2. سعيد ضامن
  سعيد ضامن می گوید:

  با سلام و خسته نباشیدبه شما دوست عزیز.
  از تلاش شما به منظور اشاعه علم نگداری و تعمیرات که دغدغه بزرگ کارخانجات امروزی است کمال تشکر را دارم. همچنین به خاطر معرفی کتابهای خوب نیز از شما سپاسگزارم.امیدوارم در کار وتلاشتان موفق باشید.

  پاسخ
 3. آرش حق شنو
  آرش حق شنو می گوید:

  با سلام ضمن تشکر از ارائه خوب شما در نخستین کنفرانس نت یکپارچه و تبریک سال نو امیدوارم همچون گذشته مطالب خوب شما را در وبلاگتان شاهد باشیم .

  پاسخ:
  سلام مهندس جان
  سال نو شما هم مبارک باشد و آروزی سلامتی و شادی دارم از لطف و محبت شما سپاسگزارم
  ناصر جلالی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =