تهیه نرم افزار RCM و OEE توسط سایت نت بهره ور فراگیر

به زودی اولین ویرایش های نرم افزار های ساده و کاربردی نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینانReliability Centered  Maintenance RCM و اثر بخشی کلی تجهیزات OEE Overall Equipment Effectiveness توسط سایت نت بهره ور فراگیر ارائه خواهد گردید.

مبتنی بر مستندات و تحلیل سیستم انجام شده نرم افزار RCM ساده و کاربردی به کمک واحد فن آوری اطلاعات شرکت رسا تدبیر پارس در حال تهیه می باشد.محتوی عملی و سیستمی نرم افزار آماده است و کارهای تحلیل سیستم آن حدود 50 درصد انجام گردیده است و برای تولید نرم افزار که اولین نسخه آن ساده و توسط اکسل خواهد بود به زودی تولید می شود.

این نرم افزار RCM ساده و کاربردی با نرم افزار CMMS EXCEL لینک می گردد.برای کلیه دوستانی که نرم افزار نت اکسل را تهیه کرده اند نرم افزار RCM نیز به صورت رایگان تقدیم می گردد.

هم چنین نرم افزار اثر بخشی کلی تجهیزات OEE Overall Equipment Effectiveness نیز در حال طراحی است از ویژگیهای این نرم افزار مدل محاسبات و مفروضات تئوری آن محاسبه شاخص است که مبتنی بر آخرین استانداردهای این شاخص می باشد و برای تجهیزات مشابه و خط تولید و کل کارخانه محاسبه شاخص از قوانین خاص خودش تبعیت می کند.برای تهیه این نرم افزار دو نرم افزار اثر بخشی کلی تجهیزات OEE Overall Equipment Effectiveness نسخه خارجی مهندسی معکوس شده است و از کتابچه مرجع اثر بخشی کلی تجهیزات OEE Overall Equipment Effectiveness که اخیرا (توسط سایت نت بهره ور فراگیر) ترجمه شده است ، استفاده گردیده است.

ویرایش اول کلیه این نرم افزارها در اکسل 2010 می باشد و ویرایش های آینده نرم افزار تحت وب و مبتنی بر php خواهد بود.

2 پاسخ
 1. مومن
  مومن گفته:

  با سلام
  آیا با خرید نرم افزار نت اکسل ما می توانیم بنا به نیاز سازمان خود آن را سفارشی کنیم وقفل نمی باشد؟یا جهت تغیرات نیاز به شما می باشد

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   خیر نمی توانید اما در صورت درخواست می توانیم این امکان را برای شما مهیا سازیم
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + سه =