سومین همایش الگوبرداری از بهترین تجربیات در مدیریت نگهداری و تعمیرات

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

در انتهای اردیبشهت ماه ۳۰ و ۳۱ ام امسال در تهران هتل المپیک سومین همایش الگوبرداری از بهترین تجربیات در مدیریت نگهداری و تعمیرات برگزار خواهد گردید در زیر جزئیات بیشتری در این خصوص را می خوانید انشالله در این همایش با سه ارائه در زمینه نت بهره ور فراگیر ، ممیزی نت و ترسیم نقشه راه بهبود نت و نرم افزار مدیریت دانش نت در خدمت همکاران نت کشور خواهیم بود.

سازمانهای ایرانی شرایطی را تجربه می کنند که ناشی از شدت گرفتن تحریمها ، افزایش قیمت حاملهای انرژی و نوسان نرخ ارز است. بدون شک دلسوزی بیشتر در حفظ و صیانت از ماشین آلات و تجهیزات ، کنترل هزینه های نگهداری و تعمیرات و حرکت فرایند نت در مسیر تحقق اهداف استراتژیک سازمانها خواسته امروز صاحبان صنایع می باشد.
در این راستا سومین همایش ملی ” الگوبرداری از بهترین تجربیات در مدیریت نگهداری وتعمیرات ” را با توجه به نیاز امروز صنایع داخلی برگزار می گردد.نتایج حاصل از نظرسنجی های صورت گرفته در همایش دوم و شرایط فعلی حاکم بر صنایع ، لزوم ارائه راهکارهای اجرایی و کمک به ترسیم نقشه راه نگهداری و تعمیرات برای تحقق اهداف استراتژیک سازمانها را در همایش سوم مطرح نموده است .
سومین همایش الگوبرداری از بهترین تجربیات در مدیریت نگهداری و تعمیرات تلاش دارد تا با بررسی هدفمند تجربیات و ارائه کارگاههای تخصصی ، بستر لازم را جهت ترسیم نقشه راه نگهداری و تعمیرات در سازمانهای ایرانی فراهم نماید .
در این ارتباط میزگرد پایانی همایش در روز دوم نیزضمن جمع بندی کلیه مباحث مطرح شده در همایش ، حاوی پیشنهادات اجرایی برای هم صداشدن فرایند نت با اهداف استراتژیک سازمانها خواهد بود.
تجربیات منتخب برای همایش سوم مطابق Coinstar online با محورهای دوازده گانه ارائه خواهد شد . در کنار بررسی تجربیات صنایع داخلی، مباحث تکمیلی در زمینه راهکارها و استانداردهای موجود برای هر یک از محورهای همایش نیز ارائه خواهد شد که از ویژگیهای همایش سوم می باشد.

به زودی در همین سایت فرمت شرکت و ثبت نام در این همایش اعلام می گردد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *