مرکز آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیرات

[تعداد: ۱   میانگین: ۲/۵]

کمتر از ده روز دیگر مصادف مرکز آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیرات راه اندازی می شود.در انتهای سال ۹۰ به برنامه های سایت نت بهره ور فراگیر در سال ۹۱ اشاره شده بود که سیستم LMS با سیستم مدیریت آموزش جزو برنامه های اصلی می باشد و این موضوع با طراحی سایتی مبتنی بر سیستم مدیریت آموزش مجازی محقق گردیده است.

بر اساس تجربیاتی که از برگزاری کلاس های آموزش نت به صورت ایمیل کسب شد و استقبال خوب شرکت کنندگان در این دوره ها و بازخور مناسب دریافتی از برخی از این عزیزان ، تصمیم گیری شد که سیستم مرکز آموزش مجازی نگهداری و تعمیرات با تشکیل کمیته مدرسین نت که در حال حاضر حدود ۵ نفر می باشند راه اندازی شود و کلیه استانداردها روز جهانی در ارائه دوره های آموزشی برنامه ریزی شود.

از مزایا مرکز آموزش مجازی نت برگزاری آزمون آنلاین ، اخذ امتیاز به صورت آنلاین ، پرسش و پاسخ مستمر با مدرس دوره ، دریافت مستندات و جزوات دوره ، حضور آنلاین و مستمر در سر کلاس در هر زمان و هر مکان مقدور برای فراگیر و از همه مهم تر صدور گواهینامه آموزشی برای فراگیران می باشد.

از عمده مسائلی که این روز ها در طرح ریزی این سایت مشغول هستیم طراحی محتوی کلاس های نگهداری و تعمیرات مبتنی بر این سیستم است که مطابقت لازم را با استانداردهای روز دنیا در تهیه سیستم های آموزشی را داشته باشد و از طرفی پاسخگو مناسب وضعیت سرعت اینترنت در ایران نیز باشد.

در زیر نمایی از سایت مرکز آموزش مجازی نگهداری و تعمیرات را مشاهده می کنید.در حال حاضر یک کلاس مفاهیم و مبانی نگهداری و تعمیرات آمده شده است و دوره های دیگر در حال تهیه است و پیش بینی می شود تا انتهای سال جاری به بیش از ۳۰ دوره آموزشی مرتبط در حوزه نگهداری و تعمیرات برسد این دوره ها در حوزه سیستم و مدیریت نگهداری و تعمیرات ، نت تاسیسات ، فنی و مهندسی نت و نرم افزار نگهداری و تعمیرات می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *