مزایای آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیرات

مزایای آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیرات

دیروز در سایت در خصوص راه اندازی مرکز آموزش مجازی نگهداری و تعمیرات اطلاع رسانی شد.در اینجا به مزایا آموزش مجازی نگهداری و تعمیرات اشاره می شود:

مزایای آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیراتآموزش های مجازی (اینترنتی) امروز بستری را برای کلیه فراگیران مهیا کرده است که فارغ از محدودیت های آموزش های سنتی به کسب مهارتها و ارتقاء توانمندی های خویش بپردازند.در زیر مزایای آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیرات برای شما و سازمانها تشریح گردیده است:

1- عدم محدودیت های مسافتی، در هر کجای کشور و دنیا که به اینترنت دسترسی باشد امکان شرکت در دوره های مجازی مهیا می باشد.دیگر حتما نیاز نیست برای شرکت در کلاس مسافت دوری را از شهر خویش به شهر دیگری سفر کنید یا از محل کارخانه و منزل به مکانی دیگری بروید.

2- عدم محدودیت های مکانی،در هر کجا ؛ منزل ، اتاق محل کار ، کافی نت و غیره شما قابلیت فراگیری دوره های مجازی را خواهید داشت.

3- سادگی و راحتی آموزش، در هر زمان از ساعات شبانه روز ، ایام هفته و ماه متناسب با برنامه ریزی زمانی خویش امکان دسترسی به دوره های آموزش مجازی مهیا می باشد و دچار خستگی و بی حوصلگی نخواهید شد هم چون کلاس های سنتی که در مکانی خشک و در زمانی طولانی به مدت 8 ساعت باید نشست و شنید! دیگر نمی باشد.

مزایای آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیرات4- دسترسی آسان به مراجع کلیه مستندات جزوات ، فایلها و کتابهای پی دی اف اصل برای مطالعه و مرتبط با دوره در اختیار فراگیران می باشد.

5- دسترسی مستمر به مدرس دوره  در طول دوره مدرس درس در مکان پرسش و پاسخ با فراگیران در تماس است و هر سوال فراگیر کمتر از چند روز پاسخ داده می شود و هم چنین  امکان دسترسی به پرسش و پاسخ دیگران از مدرس دوره وجود دارد به این شکل کلیه پرسش و پاسخ های قبلی در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت و می توانند قبل از طرح هر سوالی از آنها استفاه کنند.ضمن اینکه باعث ارتقاء فراگیری با مطالعه دیگر پرسش و پاسخ های دیگر نیز می شود.

6- امکان تعامل مناسب با دیگر شرکت کنندگان دوره  هر شرکت کننده ای می تواند در محل کلاس با شرکت کننده دیگر در تعامل باشد و به تبادل نظرات و ایده ها بپردازند ضمن اینکه مدرس و دیگر شرکت کنندگان نیز می توانند در این تبادلات مشارکت بهینه داشته باشند.

7- دسترسی به استانداردهای آموزشی دیگر مرتبط با دوره

8- امکان شرکت در آزمون های آنلاین و سنجش میزان یادگیری

9-دریافت گواهینامه برای سازمان و استخدام

10- دسترسی به بسته استاندارد از آموزش های حرفه ای نگهداری و تعمیرات برای افزایش مهارت های آینده خویش

11- بروز داری مستمر دانش نت در برنامه ریزی های آینده و متناسب با مهارتهای مورد نیاز خویش در محل کار

مزایای آموزش مجازی دوره های نگهداری و تعمیرات

3 پاسخ
 1. حسن محمدی
  حسن محمدی گفته:

  با سلام :
  از چه تاریخی این سیستم اجرایی میگردد وچه شرایطی را دارا میباشد .
  باتشکر

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   در نیمه اول شهریور ماه پیاده سازی می شود هم اکنون کلاس های درس نت در حال طرح ریزی است که بسیار وقت گیر است.
   شرایط و نحوه ثبت نام به زودی اعلام می گردد.
   با تشکر

   پاسخ
 2. علی
  علی گفته:

  با سلام
  مشتاقانه منتظر راه اندازی سیستم آموزش مجازی شما هستیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 11 =