کلاس نت برنامه ریزی شده در تهران شرکت ایران نارا

کلاس نت برنامه ریزی شده در تهران شرکت ایران نارا

امروز و دیروز در تهران هستم و در شرکت ایران نارا ، بزرگ ترین و معروف ترین شرکت عرضه کننده سیستم های خودپرداز بانک ها کشور و ارائه دهنده خدمات نگهداری و تعمیرات آنها البته حوزه فعالیتهای شرکت بسیار گسترده است ولی بخش عمده اصلی کار و برگزاری کلاس نت در خصوص ATM ها و یا همان خودپرداز های بانک ها می باشد.این شرکت در سطح کشور کار می کند و بیش از 10 هزار خودپرداز را پیشتبانی می کند.

یک ماه پیش در اینجا شرکت مبانی و اصول نگهداری و تعمیرات را به صورت یک دوره یک روزه برگزار کردیم.دیروز و امروز دوره نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده به صورت مفصل و تشریحی همراه با 5 کارگاه عملی و اجرای برگزار شد.

کلاس نت برنامه ریزی شده در تهران شرکت ایران نارااز مشخصه ویژه این کلاس حمایت و پشتیبانی مدیریت می باشد که با حساسیت و تشویق خوبی فعالیتهای کلاس و تیم را دنبال و پیگیری می نمایند به طوری که با حضور کوتاه خود سر کلاس نسبت به حیاتی بودن فعالیتهای نت در سازمان و خدمات به مشتریان خویش این نکته را صحه گذاری کردند.

دیگر اینکه کارگاه های عملی را خیلی خوب و پر محتوی پیش بردند.و در مدت این دو روز یک استاندارد سازی بسیار خوب از فعالیتهای نگهداری و تعمیرات انجام ایجاد گردید.در ادامه برای تیم نت سازمان دو کلاس تجزیه و تحلیل خرابی ها RCFA و شاخص های کلیدی عملکرد نت KPI برگزار خواهد شد.

امیدوارم این عزیزان در بهبود و استقرار سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات موفق و پیروز باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 8 =