نگهداری و تعمیرات قطار شهری مشهد

نگهداری و تعمیرات قطار شهری مشهد

نگهداری و تعمیرات قطار شهری مشهدهفته دیگر سه روز در قطار شهری مشهد کلاس مبانی و مفاهیم نگهداری و تعمیرات برگزار می شود.با توجه به اینکه دوره های آموزشی نت مختلفی ارائه می شود کلاس مفاهیم و مبانی نگهداری و تعمیرات شاه کلید این کلاس ها می باشد.سعی کرده ایم در این کلاس مبانی و مفاهیم پایه نگهداری و تعمیرات تجهیزات را طوری با زبان ساده و نمونه های کاربردی ارائه دهیم که مسیر راه آموزش های دیگر دوره ای آموزشی براحتی باز شود.
در برگزاری این کلاس در مشاوره های نگهداری و تعمیرات تاکید زیادی داریم چون کلیه آموزه ها و مشاوره های بعدی مبتنی بر مفاهیم تبیین شده این کلاس است و حضور اکثر پرسنل و کارشناسان مرتبط با نت در این کلاس اجباری است.
اما در این کلاس اتفاقی که می افتد یکسان سازی و استاندراد سازی ذهنیت پرسنل واحد نگهداری و تعمیرات سازمان از اجرای سیستم های نت پیشگیرانه و نت پیش بینانه است.مبتنی بر این استاندارد سازی دوره های آموزشی دیگر براحتی پیش می رود و در هنگام طراحی ، تغییر ، اصلاح و ایجاد فرم های نگهداری و تعمیرات کار خوب و صحیح پیش می رود.
امروز که لیست دوره ای آموزش سایت نت بهره ور فراگیر را نگاه می کردم متوجه شدم هنوز این دوره را در سایت قرار نداده ایم!! اما دلیلش آن بوده است که در پژوره آموزش های مجازی آنلاین نگهداری و تعمیرات گیر کرده است و امیدوارم به زودی به عنوان اولین دوره این سیستم آموزشی مجازی نت ارائه دهیم.انشالله

1 پاسخ
  1. مسعود عباسي
    مسعود عباسي گفته:

    با سلام و احترام.
    آرزومند موفقيت روزافزون شما هستم.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 16 =