بسته کامل سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات ایده دهنده و راهنما

بسته کامل سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات ایده دهنده و راهنما

بسته کامل سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات ایده دهنده و راهنماهفته پیش هفته بسته سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات بود! حدود چهار الی پنج نفر از خوانندگان در خصوص تهیه فرم های پیشنهادی در زمینه نگهداری و تعمیرات سوال داشتند.دقیقا دهم شهریور ماه 90 در سایت یک بسته کامل از اطلاعات و فرمهای مستندسازی در سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM معرفی کردیم و در اختیار قرار دادیم.

برای تمام دوستانی که این بسته را تهیه کردند متذکر شدیم که حتما دقت کنند از محتوی بسته فقط ایده بگیرند و کپی کامل نکنند! این بسته راهنمای بسیار خوبی است برای عزیزانی که می خواهند سیستم مدیریت نت سازمان را طراحی کنند و یا اینکه اول کار هستند و تجربه زیادی در تهیه فرم ها و مستندات نت ندارند و هم چنین برای دوستانی که چندین سال در نت تجربه و کار دارند می تواند زمینه مناسبی برای بهبود وضعیت فرم های نت سازمان باشد.

مبتنی بر داده های و اطلاعات درخواستی در این فرم ها می شود پایه ریزی و برنامه ریزی محاسبه شاخص های نگهداری و تعمیرات را انجام داد.از طرفی برای خوانندگانی که می خواهند در سازمان بحث مشارکت پرسنل تولید در فعالیت های نگهداری و تعمیرات را بهبود دهند فرم های بسیار خوبی طرح ریزی شده است که ایده گرفته از نت بهره ور فراگیر TPM می باشد.

حدود 18 مستند در این بسته می باشد.امیدوارم کمک خوبی در سیستم نت سازمان های صنعتی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − هشت =