ماژول آموزش نگهداری و تعمیرات در نرم افزار نت PM works CMMS

[تعداد: ۲   میانگین: ۳/۵]

heads_pavlen_226x150تا کنون جمعا بیش از ۹۰ بار نرم افزار های نگهداری و تعمیرات CMMS Excel و OEE Excel و PM works  به همکاران نگهداری و تعمیرات تقدیم شده است.تجربه ما نشان داده است که وقتی از نرم افزار نگهداری و تعمیرات می توانیم خوب استفاده کنیم که اطلاعات لازم و کافی از سیستم های مدیریتی نگهداری و تعمیرات بدانیم.یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS هیچگاه به سازمان ما سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات نمی دهد بلکه اگر در سازمان سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات را پیاده سازی کرده باشیم این نرم افزارها می توانند ما را در ذخیره اطلاعات و داده های نت ، پردازش آنها و تصمیم گیریهای مدیریتی برای بهبود نگهداری تجهیزات یاری رسانند.

لذا همراه با نرم افزارهای نت فروخته شده کلاس آموزشی نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM که به صورت مجازی در سایت نت بهره ور فراگیر ارائه شده است ، تقدیم می گردید.

اما ضرورت آموزش فراگیر و داشتن بانک کلاس های آموزشی نت را برای کلیه پرسنل نت سازمان ضروری دیدیم! لذا برای اولین بار ما در نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM works CMMS ماژول مستقل آموزش نت را پیش بینی و طراحی کردیم و در آخرین نسخه بروزداری شده این نرم افزار ۵ کلاس آموزشی دیده شده است:

 1. کلاس مبانی و مفاهیم نگهداری و تعمیرات
 2. کلاس نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM
 3. کلاس پیاده سازی نگهداری و تعمیرات پیش بینانه PdM
 4. کلاس آشنایی با نرم افزارهای نگهداری و تعمیرات CMMS
 5. کلاس پیاده سازی شاخص اثر بخشی کلی تجیهزات OEE

این کلاس ها به صورت فایل های فلش و حاوی نکات آموزشی مفصل در زمینه پیاده سازی سیستم های مدیریتی نگهداری وتعمیرات می باشد که در خود نرم افزار گنجانده شده است و این امکان را به مدیر نگهداری و تعمیرات سازمان را می دهد که تمامی همکاران و پرسنل نگهداری و تعمیرات سازمان که از نرم افزار PM works CMMS استفاده می کنند کلاس های آموزشی را گذرانده و با یک سیستم مدیریت نت استاندارد آشنا شوند و هم چنین فرم ها و گزارشات و امکانات نرم افزار PM works CMMS نیز مبتنی برهمین استانداردهای مدیرتی طرح ریزی شده است که دید و نگرش بسیار مثبت و موفقیت آمیز در پیاده سازی سیستم مدیریت نت در سازمان و استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM works CMMS به پرسنل می دهد.
بدینوسیله ما سعی کرده ایم که کارایی و اثربخشی نرم افزار نت را دو چندان کنیم.این موضوع در هیچکدام از نرم افزار های نت ایرانی و داخلی و حتی خارجی(تا جایی که ما ممیزی کرده و آشنا هستیم) دیده نمی شود و منحصر بفرد است زیراکسانی که نرم افزارهای نت دیگر را ارائه داده اند تجربه در پیاده سازی و آموزشی نگهداری و تعمیرات نداشته اند و بیشتر به صورت سفارشی برای کارخانجات نرم افزار نت نوشته اند و از حوزه سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات آشنایی حداکثری نداشته اند.

PM works cmms 11

ماوژل آموزش نگهداری و تعمیرات در نرم افزار نت PM works

 

4 پاسخ
 1. سید مجید حسینی
  سید مجید حسینی گفته:

  با سلام
  با تشکر از اقدامات و توضیحات ارائه شده .
  به نظر می رسد موضوع بررسی طرح ریزی و سیسستم سنجی سیستم نت سازمان ، قبل از استقرار نرم افزار اهمیت دارد .
  به نظر جنابعالی ذکر این موضوع در مطالب ارائه شده این سایت و پیشنهاد اقدام آن از سوی سازمانها مفید خواهد بود ؟ و آیا اثر گذاری نرم افزار با کسب اطلاعاتی از وضعیت نت قبل از بکارگیری آن بهتر درک خواهد شد ؟
  ممنون از توجه شما

  پاسخ
 2. حسنیان
  حسنیان گفته:

  این مورد از تفکر خلاقانه شما نشات گرفته است و جای تقدیر دارد ولی آیا با صرفاً گذاشتن ماژول آموزش مشکل بستر آموزشی CMMS برطرف خواهد شد؟ بحث آموزش پیگیری زیادی را از واحد مجری CMMS می طلبد.

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   خود نرم افزار PM works بعنوان یک CMMS کتابچه راهنما و آموزش مستقلی دارد و وابسته به ماوژل های آموزش نگهداری و تعمیرات طرح ریزی شده در نرم افزار نمی باشد.
   در ماژول آموزش نگهداری و تعمیرات بیشتر سیستم مدیریت نگهداری وتعمیرات سازمان مدنظر است و اینکه پرسنل نت سازمان چه فعالیتهایی را باید انجام دهند تا مدیریت نگهداری تجهیزات به خوبی انجام شود و بعد از انجام آنها برای ذخیره ثبت اطلاعات و تجزیه و تحلیل آنها نیازمند نرم افزار های نگهداری وتعمیرات CMMS هم چون PM works می شوند.
   با طرح ریزی این ماژول ما سعی کرده ایم بار آموزشی و عملی سیستم مدیریت نت را در نرم افزار بالا ببریم پیش بینی ما این است که در آینده حتی دوره های آموزش فنی عمومی هم چون اصول روغنکاری ، تمیز کاری ، تاسیسات و غیره را نیز اضافه کنیم.
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *