ماژول آموزش نگهداری و تعمیرات در نرم افزار نت PM works CMMS

[تعداد: 2   میانگین:  3/5]

heads_pavlen_226x150تا کنون جمعا بیش از ۹۰ بار نرم افزار های نگهداری و تعمیرات CMMS Excel و OEE Excel و PM works  به همکاران نگهداری و تعمیرات تقدیم شده است.تجربه ما نشان داده است که وقتی از نرم افزار نگهداری و تعمیرات می توانیم خوب استفاده کنیم که اطلاعات لازم و کافی از سیستم های مدیریتی نگهداری و تعمیرات بدانیم.یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS هیچگاه به سازمان ما سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات نمی دهد بلکه اگر در سازمان سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات را پیاده سازی کرده باشیم این نرم افزارها می توانند ما را در ذخیره اطلاعات و داده های نت ، پردازش آنها و تصمیم گیریهای مدیریتی برای بهبود نگهداری تجهیزات یاری رسانند.

لذا همراه با نرم افزارهای نت فروخته شده کلاس آموزشی نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM که به صورت مجازی در سایت نت بهره ور فراگیر ارائه شده است ، تقدیم می گردید.

اما ضرورت آموزش فراگیر و داشتن بانک کلاس های آموزشی نت را برای کلیه پرسنل نت سازمان ضروری دیدیم! لذا برای اولین بار ما در نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM works CMMS ماژول مستقل آموزش نت را پیش بینی و طراحی کردیم و در آخرین نسخه بروزداری شده این نرم افزار ۵ کلاس آموزشی دیده شده است:

 1. کلاس مبانی و مفاهیم نگهداری و تعمیرات
 2. کلاس نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده PM
 3. کلاس پیاده سازی نگهداری و تعمیرات پیش بینانه PdM
 4. کلاس آشنایی با نرم افزارهای نگهداری و تعمیرات CMMS
 5. کلاس پیاده سازی شاخص اثر بخشی کلی تجیهزات OEE

این کلاس ها به صورت فایل های فلش و حاوی نکات آموزشی مفصل در زمینه پیاده سازی سیستم های مدیریتی نگهداری وتعمیرات می باشد که در خود نرم افزار گنجانده شده است و این امکان را به مدیر نگهداری و تعمیرات سازمان را می دهد که تمامی همکاران و پرسنل نگهداری و تعمیرات سازمان که از نرم افزار PM works CMMS استفاده می کنند کلاس های آموزشی را گذرانده و با یک سیستم مدیریت نت استاندارد آشنا شوند و هم چنین فرم ها و گزارشات و امکانات نرم افزار PM works CMMS نیز مبتنی برهمین استانداردهای مدیرتی طرح ریزی شده است که دید و نگرش بسیار مثبت و موفقیت آمیز در پیاده سازی سیستم مدیریت نت در سازمان و استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات PM works CMMS به پرسنل می دهد.
بدینوسیله ما سعی کرده ایم که کارایی و اثربخشی نرم افزار نت را دو چندان کنیم.این موضوع در هیچکدام از نرم افزار های نت ایرانی و داخلی و حتی خارجی(تا جایی که ما ممیزی کرده و آشنا هستیم) دیده نمی شود و منحصر بفرد است زیراکسانی که نرم افزارهای نت دیگر را ارائه داده اند تجربه در پیاده سازی و آموزشی نگهداری و تعمیرات نداشته اند و بیشتر به صورت سفارشی برای کارخانجات نرم افزار نت نوشته اند و از حوزه سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات آشنایی حداکثری نداشته اند.

PM works cmms 11

ماوژل آموزش نگهداری و تعمیرات در نرم افزار نت PM works

 

4 پاسخ
 1. سید مجید حسینی
  سید مجید حسینی گفته:

  با سلام
  با تشکر از اقدامات و توضیحات ارائه شده .
  به نظر می رسد موضوع بررسی طرح ریزی و سیسستم سنجی سیستم نت سازمان ، قبل از استقرار نرم افزار اهمیت دارد .
  به نظر جنابعالی ذکر این موضوع در مطالب ارائه شده این سایت و پیشنهاد اقدام آن از سوی سازمانها مفید خواهد بود ؟ و آیا اثر گذاری نرم افزار با کسب اطلاعاتی از وضعیت نت قبل از بکارگیری آن بهتر درک خواهد شد ؟
  ممنون از توجه شما

  پاسخ
 2. حسنیان
  حسنیان گفته:

  این مورد از تفکر خلاقانه شما نشات گرفته است و جای تقدیر دارد ولی آیا با صرفاً گذاشتن ماژول آموزش مشکل بستر آموزشی CMMS برطرف خواهد شد؟ بحث آموزش پیگیری زیادی را از واحد مجری CMMS می طلبد.

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   خود نرم افزار PM works بعنوان یک CMMS کتابچه راهنما و آموزش مستقلی دارد و وابسته به ماوژل های آموزش نگهداری و تعمیرات طرح ریزی شده در نرم افزار نمی باشد.
   در ماژول آموزش نگهداری و تعمیرات بیشتر سیستم مدیریت نگهداری وتعمیرات سازمان مدنظر است و اینکه پرسنل نت سازمان چه فعالیتهایی را باید انجام دهند تا مدیریت نگهداری تجهیزات به خوبی انجام شود و بعد از انجام آنها برای ذخیره ثبت اطلاعات و تجزیه و تحلیل آنها نیازمند نرم افزار های نگهداری وتعمیرات CMMS هم چون PM works می شوند.
   با طرح ریزی این ماژول ما سعی کرده ایم بار آموزشی و عملی سیستم مدیریت نت را در نرم افزار بالا ببریم پیش بینی ما این است که در آینده حتی دوره های آموزش فنی عمومی هم چون اصول روغنکاری ، تمیز کاری ، تاسیسات و غیره را نیز اضافه کنیم.
   موفق باشید

   پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *