قطار شهری مشهد و سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

قطار شهری مشهداین روزها و هفته ها اگر کم در سایت می نویسم بیشترش بدلیل شروع پروژه سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات قطار شهری مشهد است که در طول هفته چند روزی آنجا هستم.قطار شهری مشهد یکی از سازمان های بزرگ و کلیدی در شهر مشهد می باشد که با اضافه شدن خطوط بیشتری به خط ریلی شهری مشهد روز بروز در حوزه های مدیریتی عمیق تر گام برمی دارد و خدمات آن در سطح شهر نه تنها برای شهروندان مشهدی بلکه برای کلیه ایرانیان مهم است زیرا خدمات آن شامل کلیه زوار می شود. لذا خدمات آن برای شهر مشهد بسیار مهم و حیاتی است و نمادی از خدمت گذاری پرسنل آن به هم وطنان عزیز می باشد.

این پروژه با برگزاری کلاس های آموزشی و انجام ممیزی نگهداری و تعمیرات و مشاوره سیستم مدیریت نت در چهار حوزه کلیدی شروع شده است.تعداد دوره های آموزشی طرح ریزی شده حدود ۲۱ دوره آموزشی می باشد که برای کلیه پرسنل نگهداری و تعمیرات سازمان از مدیران تا کارشناسان و تکنیسین ها و پیمانکاران تعمیراتی را شامل می شود و در بازه شش ماه برگزار خواهد شد.

هفته پیش ممیزی نگهداری و تعمیرات در چهار حوزه کلیدی نگهداری و تعمیرات انجام شد.از ویژگی های این پروژه پرسنل حوزه نگهداری و تعمیرات سازمان می باشند که تیم جوان ،فعال و آینده نگری می باشند و بخصوص در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات یک چشم انداز میتنی براستانداردسازی برای یک برنامه ۵ الی ۱۰ ساله برنامه ریزی می شود و این نشان از عمق و ریشه نگرش به نگهداری صحیح و استاندارد تجهیزات و دارایی های فیزیکی سازمان می باشد.

اجرای این پروژه برایمان خیلی مهم است چون از طرفی خیلی گسترده و نفرات زیادی نقش دارند و از طرفی برای آینده حمل و نقل ریلی استان خیلی مهم است.

1 پاسخ
  1. حسنیان
    حسنیان گفته:

    با آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما و کلیه دلسوزان نت در ایران.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *