بهترین مدل مشاوره سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات

بهترین مدل مشاوره سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات

پرین بتن آمودمی توانم به جرات بگویم در این چند سالی (8 سال) که در کار مشاوره سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات بودم کارخانه پرین بتن آمود جزو معدود مواردی است که بسیار تیم قوی و سازمان یافته ای دارد و پرسنل نت و تولید آن در این زمینه خوب پیش می روند.در سازمان ممیزی نگهداری و تعمیرات را انجام داده ایم و کلاس های نگهداری و تعمیرات در حال برگزاری است چهار دوره مقدماتی پیش بینی شده است و بعد از آن حدود دو الی سه دوره پیشرفته در زمینه نت پیش بینانه نیز طرح ریزی شده است که بعد طرح ریزی سیستم نگهداری و تعمیرات برگزار می شود.

امروز کلاس نت برنامه ریزی شده برگزار شد از هفته آینده ضمن برگزاری کلاس های نت تجزیه و تحلیل خرابی های و شاخص های نت مبحث مشاوره سیستم مدیریت نت پیش خواهد رفت.

این پروژه در انتها به نصب نرم افزار نگهداری و تعمیرات مدیریت دانش نت MKMS ختم می شود(که در سایت درمورد این نرم افزار نت پیشرفته کم نوشته ایم).

اما با توجه به تیم قوی ، مشتاق و با تحصیلات مناسب این کارخانه در صدد این هستیم که بهترین مدل سیستم نت مبتنی بر استاندارد ها را کامل در اینجا پیاده سازی کنیم.به طوری که یکی دو تا از مباحث جدید و نوین دنیای نگهداری و تعمیرات را طرح و پیاده سازی خواهیم کرد.از جمله این سیستم ها :

 1. مدل قابلیت اطمینان از حسن اجرای نت برنامه ریزی شده مبتنی بر تحلیل های آماری و جداول سطح بازرسی (فکر نکنم تا کنون اصلا چنین چیزی را شنیده و دیده باشید برای آشنایی بیشتر و مقدماتی به سوالی که چند هفته پیش مطرح کردیم و کسی پاسخگو صحیح آن نبود مراجعه کنید.چگونه از حسن اجرای نت پیشگیرانه اطمینان حاصل می کنید!؟)
 2. دیگر نت خودگردان (نت اپراتوری) مطابق طرح نت خودگردان و استاندارد شده ژاپنی مدل آقای گوته (که احتمالا در سال آینده این طرح پیش برود)

عکس های زیر از برگزاری کلاس های نت است:

مدیریت این کارخانه  آقای مهندس احمدی است با تجربه و مدبر ، به حدی به نت اهمیت می دهند که سرکلاس های نت حضور دارد.

مدیریت نت مکانیک این کارخانه آقای مهندس زمانیان فوق لیسانس مکانیک هستند و برق آقای مهندس جلالی که نسبتی با اینجانب نیز ندارند!

مسئول برنامه ریزی نت آقای مهندس حاتمی نژاد هستند که بسیار مشتاق ، پیگیر و فعال هستند.

اکثر نیروی انسانی نت لیسانس و فوق دیپلم هستند و محدود نفراتی دیپلم که تجربه بالایی دارند و دانش آنها در حوزه نت نیز خوب است و واقعا کارگاه های نت را خوب انجام می دهند!

نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده پرین بتن آمود

نگهداری و تعمیرات پرین بتن آمود

1 پاسخ
 1. سجاد حجازی
  سجاد حجازی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  درمورد فرمهای دوره ای over haul توضییح بدید(این سوال مربوط به این قسمت نیست با عرض پوزش که اینجا میپرسم)
  و کلا فاکتورهای مهم نت در دوره ی تعمیرات اساسی مطلب یا لینک مطلب در صورت امکان قرار بدبد
  با تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =