نگهداری و تعمیرات در فیس بوک همراه شما با نکات کوتاه و خواندنی

maintenance facebookدو ماه پیش یکی از خوانندگان محترم از نیروگاه رامین اهواز تماس گرفته بود و در خصوص مطالبی که تحت عنوان سخن هفته مطرح می شد پیگیری می کرد که چرا ادامه ندارد و بقیه آنها کجاست؟ در شش ماه دوم سال ۹۲ تعداد و حجم پروژه های مشاوره نگهداری و تعمیرات شرکت زیاد شد و اکثر اوقات در ماموریت بودیم و همکاران هم فشار زیادی را برای پروژه نرم افزاری نگهداری و تعمیرات سازمان متحمل می شدند و عملا فرصت کمی بود که به محتوی مطالب سایت آن طور که باید روال شده بود پرداخته شود.با این وجود شخصا سعی می کردم در ماه مطالبی برای دوستان درج شود.

با پیشرفت سایت های اجتماعی از جمله سایت فیس بوک چند ماه قبل صفحه فیس بوک نگهداری و تعمیرات سایت را راه اندازی کردیم و در آنجا نکات کوتاه و خواندنی بیشتری درج می شود تا کنون نزدیک ۲۶۰ نفر آن را لایک یا هم گروه صفحه شده اند.در آنجا درج کردن مطلب کوتاه  راحت تر است و حتی برخی اوقات در هنگام سفر با گوشی موبایل هم می شود صفحه نگهداری و تعمیرات فیس بوک را بروز کرد ولی صفحه سایت به زمان و فرصت و امکانات بیشتری نیاز دارد.

در فیس بوک ما را حمایت کنید تا نگرش نگهداری تجهیزات تسری بیشتری پیدا کند و حتما پیام و نظرات خودتان را درج کنید تا از تجربیات جمع همه استفاده ببریم!

facebook

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سیزده =