نسل جدید نرم افزار های نگهداری و تعمیرات چگونه خواهد بود!؟

نسل جدید نرم افزار های نگهداری و تعمیرات چگونه خواهد بود!؟

tms_world_small2برخی از شرکتها و نرم افزار های بزرگ دنیا هنوز انطباق لازم برای توسعه و بهبود نرم افزاری خویش را مهیا نساخته اند.حتی نرم افزارهایی که در 5  نرم افزار بزرگ دنیا می باشند! اما اکثر نرم افزار های نگهداری و تعمیرات الهام گرفته از دیگر مدل های نرم افزاری در سیستم های مدیریت دیگر سازمانی شروع به بروزرسانی و تحول نرم افزار خویش کرده اند.برای اینکه لیست برخی از این نرم افزارهای  نگهداری و تعمیرات را ببیند به سایت  www.cmmscity.com  مراجعه کنید.نسل جدید نرم افزار های نگهداری و تعمیرات چه ویژگی هایی خواهند داشت؟! 

 1. وب محور خواهند بود کل فرآیند کاری نرم افزار مبتنی بر اینترنت است
 2. مبتنی بر مدیریت دارایی های فیزیکی می باشند. (استاندارد ایزو 55001:2014 را مدنظر داشته باشید)
 3. مبتنی بر سیستم های مدیریت دانش نگهداری و تعمیرات می باشند. (MKMS)
 4. مدیریت انبار قطعات یدکی تخصصی تر و از انبارهای مواد و محصول و غیره جدا می شوند.
 5. امکان فرآیند سازی و مدل سازی سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات را مبتنی بر کسب و کار سازمان مهیا می سازند.
 6. ارائه خدمات نرم افزار برروی سرورهای اینترنتی و شرکت ارائه دهنده نرم افزار نگهداری و تعمیرات است.
 7. سازمان ها با شارژ ماهانه یا سالانه با کمترین هزینه از حداکثر مزایای نرم افزار های نت بهره خواهند برد.
 8. گزارش ها و شاخص های فرآیندهای نگهداری و تعمیرات مبتنی بر مدل کارت امتیاز متوازن BSC خواهد بود.
 9. سیستم آموزش و مهارت های نیروی فنی در نرم افزار به صورت جامع و حرفه ای تر دنبال خواهد شد و نرم افزار فردی که صلاحیت احراز کاری را نداشته باشد تعریف کار نمی دهد.
 10. سازمان های کوچک ، متوسط و بزرگ با استاندارد سازی های انجام شده درنرم افزار نگهداری و تعمیرات به تناسب نیاز بهره مند خواهند شد.
 11. تیم نرم افزار نویس با تحلیل گران و مشاوران نگهداری و تعمیرات به راهبری سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات نرم افزار پشتیبانی خواهند شد.
 12. نقش ارتباط پیمانکاران تامین خدمات نگهداری و تعمیرات و قطعات یدکی و ساخت قطعات مصرفی با نرم افزارها بیشتر و کنترل پروژه می شود.

نگرش های انحصاری که بخصوص در شرکت های ایرانی و سازمان های دولتی در خصوص نگهداری و تعمیرات و دانش آن وجود دارد شکسته می شود و کمبودهای دانش نگهداری و تعمیرات کمتر و تعامل های مهندسی ، تحلیل داده ها ، مهندسی نت و مدیریت مالی سیستم های نگهداری و تعمیرات بیشتر و استانداردتر می شود.

اگر سازمان و کسب وکار شما کوچک و متوسط است و به یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات استاندارد ، سبک ، ارزان و کارا نیازمند هستید دانلود دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks را فراموش نکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − شش =