این روزها نگهداری و تعمیرات با گرما و کمی سرعت اینترنت!!

admittedly-true-156670-500-456مدتی است که مثل قبل امکان نوشتن مرتب و سریالی مطالب در زمینه نگهداری و تعمیرات را ندارم! اکثر مواقع در سفر هستم و در حال اجرای پروژه های مختلف در سطح صنایع برزگ کشور ، از طرفی محدودیت اتصال به اینترنت عامل اصلی در این خصوص است و وقتی به شهرهای دیگر سفر می کنید تفاوت وضعیت سرعت اینترنت توسط موبایل و غیره را بیشتر درک می شود.

این هفته از یک شنبه تا سه شنبه پتروشیمی مارون در ماهشهر بودم.

یک نیمروز هم فرصت شد به پتروشیمی شهید تندگویان سری زدم و کار آنجا را کمی جلو بردیم.از ماه دیگر هر ماه چهار روز آنجا هستیم تا چند سالی!

پتروشیمی فجر قرار بود هر وقت بیایم ماهشهر دو ساعتی در خدمت واحد برنامه ریزی تعمیرات باشیم که گرمای بالا ۴۸ درجه و طول کشیدن زمان جلسات فرصت نداد.

تازه از ماهشهر برگشته ام و روز جمعه مجدد باید به اهواز بروم در صنعت فولاد در یکی از شرکت های بزرگ منطقه فولاد کاویان مبحث برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات را دنبال می کنیم حدود سه هفته پیش آنجا بودم و کارگاه های برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات را ادامه خواهیم داد.

هفته آینده از اهواز برگردم در یکی از بزرگ ترین کارخانجات کاشی کشور کاشی فیروزه در مشهد ممیزی نگهداری و تعمیرات به مدت دو روز توسط سه نفر ممیزی نت انجام خواهد شد فردا روز بعد از دو روز ممیزی نگهداری و تعمیرات در روزنامه خراسان مشاوره سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات با ممیزی نت شروع می شود.

هفته بعدی نزدیک ماه رمضان عسلویه در یکی از پتروشیمی ها منطقه خواهم بود.

اینها بماند که روز چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته مهمان همکاران نگهداری و تعمیرات در قطار شهری مشهد هستیم و در آنجا چهارمین ممیزی مراقبتی حسن اجرای فعالیتهای نگهداری و تعمیرات را تمام کرده ایم و از تیرماه سراغ استاندارد سازی فرآیند برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات خواهیم رفت.قرار بود این وسط ها به کرمان برای برگزاری نت بهره ور فراگیر حضور داشته باشیم که شکر خدا بلیط گیر نیامد! فعلا تا بعد از ماه رمضان

ضمنا کتاب مدیریت دارایی ها مبتنی بر استاندارد ایزو ۵۵۰۰۰ تمام شد و مجوز گرفته شده است فقط ویراستاری نهایی و ادبی مانده است.اگر چاپ خانه دانشگاه فردوسی مشهد مثل همیشه همیاری کند اواسط تابستان کتاب را ارائه خواهیم داد.انشالله

توی این شرایط سرعت کم اینترنت و گرمای هوا از همه چیز بدتر است و انرژی فکری و بدنی را می گیرند!!

ببخشید که دوستان و خوانندگان محبت دارند و تماس می گیرند و اکثر مواقع چون در جلسه حضور دارم به موقع پاسخ گویی مهیا نمی شود انشالله بعدش جبران می شود، تمامی عزیزان در اقصا نقاط کشور محبت فراوان دارند .

به امید دیدار شما عزیزان در محل کارخانه اتان، انشالله

2 پاسخ
 1. محمد جواد اسماعیل پور
  محمد جواد اسماعیل پور می گوید:

  خدمت استاد عزیزم عرض سلام دارم و خداقوت به خاطر این حجم کاری

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي می گوید:

   ارادتمندیم مهندس جان امسال هنوز قسمت نشده به بندرعباس بیاییم مشتاق دیدار
   خوب و سلامت باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 3 =