استاندارد های نگهداری و تعمیرات را اعلام کنید!

استاندارد های نگهداری و تعمیرات را اعلام کنید!

network_enot_poloskun_226x150در زمینه سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات ، تجزیه و تحلیل خرابی ها و هم چنین داده های قابلیت اطمینان تجهیزات در زمینه نت استانداردهای مختلفی آمده است بسیاری از آنها را در سایت نت بهره ور فراگیر به صورت رایگان در اختیار عزیزان خواننده تقدیم کرده ایم.با این وجود ممکن است استانداردهایی باشد که در سایت موجود نباشد یا اینکه فراموش کرده ایم در سایت برای دوستان بگذاریم یا اینکه کلا در مورد آن اطلاعی نداریم.

بنابر این همکاری کلیه عزیزان خواننده را خواهان هستیم شما هر استانداردی که در زمینه نگهداری و تعمیرات وجود دارد و با آنها آشنا هستید اینجا معرفی کنید:

  1. یا آن استاندارد را دارید که برایمان ایمیل کنید اینجا برای دانلود در اختیار دیگران خواهیم گذاشت.
  2. یا آن استاندارد را ندارید ولی آشنا هستید که یک معرفی کوتاه از آن استاندارد و شماره و نوع آن اعلام کنید سعی می کنیم آن را تهیه کرده  و در سایت برای استفاده خوانندگان قرار دهیم.

نکته اینکه استانداردهای خاص و فنی کمتر و بیشتر مباحث مدیریت داده ها  و سیستم نت مدنظر است .

بسیار از استانداردهای سایت توسط شرکت مشاوران تدبیر پرداز آویژه هزینه و تهیه می شود و در سایت نت بهره ور فراگیر به صورت رایگان تقدیم می شود لذا هدف ایجاد یک بانک اطلاعاتی رایگان ، قابل استفاده برای همه ، اشتراک و مدیریت دانش نت ، مرجع سازی در زمینه نت و خدمت رسانی به جامعه نگهداری و تعمیرات کشور است.انشالله

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + شش =