استخدام کارشناس مهندس برق ، مکانیک و صنایع در مشهد

استخدام کارشناس مهندس برق ، مکانیک و صنایع در مشهد

Lightbulb_TommL_226x150عزیزانی که درحوزه کارشناسی مهندسی برق ، مکانیک و صنایع در شهر مشهد سابقه کوتاه و بلند مدت درحوزه نگهداری و تعمیرات دارند و قبلا به شکلی در کارخانه ، در دانشگاه و یا کلاس های نت با من آشنایی داشته اند و جویای کار در مکانی مناسب و طولانی مدت هستند سریعا تا آخر هفته آینده رزومه و مشخصات خویش را فقط به آدرس داده شده در سایت ستون سمت چپ ایمیل کنند و تماس تلفنی نگیرند. حسن رفتار و کار تعمیراتی در جای قبلی یا آشنایی با یکدیگر ملاک مهمی است.

یکی از کارخانجات بزرگ و مشهور در نزدیکی شهرک صنعتی توس مشهد نیاز به نیروی انسانی نت داشته و بعد از تامین نیرو، مباحث کلاس های نت و مشاوره سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات و نصب نرم افزار CMMS شروع خواهد شد.

یادآوری : دوستانی که برای استخدام در کیش و اهواز رزومه ارسال کرده بودند (پیرو آگهی صفحه نگهداری و تعمیرات در فیس بوک) به اطلاع می رساند روزمه ها به شرکت درخواست کننده ارسال شده است لذا هر گونه پیگیری از سمت آنهاست! انشالله که مشغول به کار شوید ، خبر دهید خوشحالمان کنید.آقای مهندس عباسی فکر کنم ، شما جذب شده باشید شیرینی فراموش نشود! آقای مهندس خداشاهی عزیز نیرو معرفی کنید سه ماه دیگر برای شما جای دیگر در نظر گرفته ام در تماس باشید.آقای مهندس پیروز تماس بگیرید همکار مهندس صنایع اتان را هم بگویید تماس بگیرد.آقای مهندس حسینی کجا هستید؟ خبر دهید ! تشکر از همه

2 پاسخ
 1. حمید اسحاقی
  حمید اسحاقی گفته:

  با سلام
  اینجانب کارشناس برق ابزار دقیق فولاد خراسان هستم وسر پرست تاسیسات حفاظتی در زمینه تاسیسات حرارتی برودتی سیستمهای اعلان اطفای حریق اتومات و حفاظت کاتدیک و تجربه کار در زمینه اتوماسیون و کالیبراسیون دارم خوشحال میشم با شما همکاری داشته باشم.

  پاسخ
 2. مهسا
  مهسا گفته:

  ای کاش میدونستم در صفحه تعمیرات ونگهداری در فیسبوک مطرح میشه.تا حالا فیسبوکو ازین دید نگاه نکرده بودم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 6 =