معرفی وب سایت نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS-MKMS

معرفی وب سایت نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS-MKMS

MKMS Logoنرم افزار نت ایرانی در کلاس جهانی 

آیا در انتظار داشتن یک نرم افزار خوب ایرانی در کلاس جهانی هستید!؟
آیا برای پیاده سازی نرم افزار نگهداری وتعمیرات نیاز به مشاوره و کلاس های مدیریت نگهداری وتعمیرات دارید!؟
آیا از نرم افزار فعلی سازمان بدلیل محدودیتهای ماژولی و کاربری سخت، خسته شده اید!؟
آیا اطمینان لازم به نرم افزارهای برای پیاده سازی سیستم مدیریت نت در سازمان بقدر کافی ندارید!؟
آیا از آینده و سرانجام وضعیت پشتیبانی و بهبود نرم افزار نگهداری وتعمیرات نگران هستید!؟
آیا برای تهیه نرم افزار نگهداری وتعمیرات خارجی هزینه زیادی کرده اید!؟
آیا از محدودیت های تحت لایسنس، حق عضویت های نرم افزارهای خارجی و تحریم های احتمالی نگران و دودل هستید!؟

بعد از حدود سه سال از پیاده سازی نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS-MKMS در سطح سازمان های بزرگ و حرفه ای در اولین کنفرانس فناوری اطلاعات نگهداشت و مدیریت دارایی به معرفی این نرم افزار خواهیم پرداخت و دمو آن را ارائه خواهیم داد. کم و بیش خوانندگان وب سایت نت بهره ور فراگیر در خصوص این نرم افزار آشنایی دارند.

در نرم افزار نگهداری و تعمیرات MKMS ما سعی کرده ایم پاسخ سوالات و دغدغه های مخاطبان حوزه نگهداری وتعمیرات را برآورده کنیم.توصیه می کنم از وب سایت تخصص نرم افزار نگهداری و تعمیرات MKMS بازدید کنید و اگر سازمان شما جزو صنایع بزرگ کشور است نسبت به درخواست دمو اقدام فرمایید.

اینکه مدعی هستیم این نرم افزار نت ایرانی در کلاس جهانی است، به این مفهوم است که یک نرم افزار کاملا ایرانی با دانش، تجربه و کارشناسان ایرانی تدوین شده است که کاملا با نرم افزارهای نگهداری و تعمیرات خارجی موجود در دنیای نگهداری وتعمیرات قابل رقابت و مقایسه می باشد.

در طول 12 سال تجربه مشاوره و پیاده سازی سیستم های مدیریت نگهداری وتعمیرات در سطح صنایع بزرگ کشور این فرصت را داشتیم تا بیش از 20 نرم افزار ایرانی و خارجی در صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، سیمان، فولاد و غیره را ارزیابی و بررسی کامل انجام دهیم. تسلط به استانداردهای حوزه نگهداری وتعمیرات در کار مشاوره و برگزاری کلاس های و ممیزی های فراوان از وضعیت نگهداری وتعمیرات صنایع بزرگ کشور این موقعیت را ایجاد کرد که در کنارمان تیم قوی و مسلط در خصوص برنامه نویسی ایجاد و پیش برویم.
ماحصل بیش از 5 سال طرح ریزی، تحلیل سیستم و پیاده سازی نرم افزار در سازمان های بزرگ ما را به اینجا کشانده است، که اگر یک نرم افزار ایرانی در کلاس جهانی با هزینه متعادل و مناسب با امکان استفاده از کلاس های آموزشی و مشاوره های مدیریت نگهداری و تعمیرات نیاز دارید، MKMS در خدمت شما می باشد.

برای دریافت دمو نرم افزار می توانید فرم درخواست را پر فرمایید و یا اینکه از وب سایت تخصصی MKMS به آدرس www.mkms.ir دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + سه =