نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS PMWORS

در مورد نرم افزار نت PMWorks بیشتر بدانید! بخش اول

نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS PMWORS

نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS PMWORKS

نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks ، نرم افزاری ساده، سبک، روان و کاربردی با تبعیت کامل از استانداردهای نگهداری و تعمیرات است که برای سازمان های کوچک و متوسط که توانمندی مالی محدود دارند تهیه شده است.

این نرم افزار برای خودش سایت اینترنتی و کانال تلگرام مستقل دارد. برای دریافت دمو و نصب دو هفته ای این نرم افزار و هزینه های تهیه آن می توانید فرم دمو نرم افزارهای نت را پر کرده و نرم افزار PMWorks را انتخاب کنید.

حدود 50 سازمان تا کنون از این نرم افزار در حال استفاده هستند لیست برخی از مشتریان در وب سایت اختصاصی نرم افزار آمده است. نکات مهم در مورد این نرم افزار:

  1. نصب آسان
  2. کاربری آسان و سریع
  3. گزارشات متنوع
  4. پشتیبانی قوی و تحت وب
  5. ایجاد سریع تغییرات دلخواه
  6. تبعیت کامل از استانداردهای نگهداری و تعمیرات
  7. قیمت ارزان و به صرفه نسبت به خدماتش

می باشد. وقتی وارد نرم افزار می شوید با این تصویر مواجه می شوید، کارتابل نرم افزار که کارهای مانده ، کارهای امروز را در ابتدا نشان و یادآوری می کند:

pmworks1

این خیلی خوب و نیاز اصلی واحدهای نگهداری و تعمیرات است!

اما همین جا فرد برنامه ریزی نت می تواند سریع تکلیف اجرای فعالیت های مانده را مشخص کند در شکل بالا من تجهیز پمپ آماده سازی کربن را انتخاب کرده ام  که فعالیت های دوره شش ماه آن باقی مانده است، حال همان جا رسته کاری را مکانیک انتخاب می کنم و بعد روی دکمه انتخاب پرسنل می زنم:

pmworks2

حالا پرسنل نت مشخص می شوند و از لیست سمت چپ سه نفر را برای انجام کارهای شش ماه تجهیز انتخاب شده بر می گزینم و صفحه را می بندم و بعد روی پرینت دستورکار می زنم :

pmworks3

کار تمام است می توانم پرینت بگیرم، می توانم پی دی اف کنم ، می توانم عکس بگیریم و برای پرسنل منتخب ارسال کنم و آنها رفته کار را انجام داده و گزارش آن را می آورند.

به فرم دستور کار فعالیت های نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده بالا دقت کنید.کد تجهیز، تناوب ، لیست پرسنل مجری، نام تجهیز ، رسته کاری و داده های بسیار زیاد دیگری وجود دارد که طبق استانداردهای نت برای تهیه گزارشات و شاخص های نگهداری و تعمیرات نیاز می شود.

هنوز کار تمام نشده است اگر روی دکمه تایید انجام کارها بزنید با دنیایی از اطلاعات و فعالیت ها برای تایید انجام کارها مواجه می شوید که در شکل زیر می بزنید که چقدر زیبا درخت تجهیز و جزئیات آن همراه با کارهای موردنیاز بروی آنها لیست شده است:

pmworks4

این نرم افزار ارزان است ولی توانمندی های بسیار بالائی دارد.

ما طوری آن را طرح ریزی کرده ایم که با چند دقیقه نصب شود و تمام فرمها و نیازمندی های نت قبلا تنظیم و آماده باشد که مخاطب درگیر یک نرم افزار پیچیده و با گردش کارهای آن چنانی همانند آنچه در سازمان های بزرگ صنعتی نیاز است ، مواجه نشود!

راستی نرم افزار را می توانید تنظیم و برنامه ریزی کنید که سر ماه یا هفته خودش اعلام کند و از داده های ثبت شده پشتیبان تهیه شود.

اگر یک روز سیستم ویندوز یا کامپیوتر شما خراب شد نگران نباشید فقط سی دی نرم افزار را با فایل پشتیبان که ماه پیش تهیه و ذخیره کردید را داشته باشید در عرض چند دقیقه کل اطلاعات شما روی سیستم جدیدتان آماده بهره برداری است به همین راحتی! بدون اینکه درگیر واحد فناوری اطلاعات سازمان و دانش زیاد در مورد کامپیوتر و غیره باشید!!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − چهار =