یکی از رموز موفقیت استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات

یکی از رموز موفقیت استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات

pmworks-logo-6اکثر سازمان های متوسط و بزرگ برای مدیریت داده های نگهداری و تعمیرات خویش به سمت استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات می روند. اولین موضوعی که تمرکز می کنند این است که آیا نرم افزار نگهداری و تعمیرات منتخب می تواند نیازمندیهای نگهداری و تعمیرات آنها را پاس کند یا نه!؟
توجه به اینکه این نیازمندیهای نت سازمان چیست و چگونه تبیین شده است؟ خودش داستان و مبحث خاص خودش را دارد.
اما اگر فرض کنیم که شما یک نرم افزار مناسب برای سازمان انتخاب کرده اید. ادامه کار مهم است که سازمان چگونه در سازمان استقرار یابد! نصب نرم افزار ساده است و کمتر یک هفته با هماهنگی واحد فناوری اطلاعات و سرور قوی حل می شود ولی بعد از نصب مراحل استقرار مهم است.
خط مشی و نقشه استقرار نرم افزار نگهداری و تعمیرات در سازمان های بزرگ باید ترسیم و برنامه ریزی شود ولی در سازمان های کوچک و متوسط می تواند سریع تر پیش رود.
یکی از رموز موفقیت استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات میزان دانش فرد یا افراد برنامه ریزی نت ، نسبت به تکنیک های برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات و کار با نرم افزار می باشد.
سوابق کاری ما در خصوص نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks که بیش از 40 الی 45 سازمان در حال حاضر از آن استفاده می کنند نشان می دهد سازمان هایی که فرد استفاده کننده از نرم افزار با نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده آشنا و توانمند است، از حداکثر ماژول های نرم افزار بهره می برد و بعد از گذشت 3 الی 4 سال از نصب نرم افزار بخاطر اینکه در آن سازمان آن فرد ماندگار بوده است , سوابق به خوبی جمع و تحلیل شده است و داده ها به صورت مرتب ثبت و مدیریت می شود.
جالب اینکه گزارشات و شاخص های به خوبی قابل ترسیم و تحلیل شده اند. چون داده های کافی برای محاسبه شاخص ها و گزارشات موجود شده است.

برعکس این موضوع را هم مشاهده می کنیم که سازمانی نرم افزار نت مذکور را 3 سال است خریده است و بعد از 1 سال نسبت به نحوه نصب سوال دارد و بعد از گذشت دو سال نسبت به تغییر فرم و گزارشی درخواست دارد و در نهایت برخی قفل سخت افزار را گم کرده اند و فقط سی دی موجود است!! و مسئول قبلی رفته و برده است!!
کانال تلگرام نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMworks برای سازمان کوچک ومتوسط

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 18 =