دانلود آخرین ویرایش کتاب دکتر جاردین در زمینه قابلیت اطمینان

دانلود آخرین ویرایش کتاب دکتر جاردین در زمینه قابلیت اطمینان

maintenance-replacement-and-reliabilityکتاب  Maintenance, Replacement, and Reliability جزو منابع و مراجعی آموزشی در دانشگاه ها در زمینه فنون تصمیم گیری تعویض قطعات یدکی و بازرسی ها و نگهداری های پیشگیرانه و قابلیت اطمینان می باشد.
این کتاب توسط آقایان Andrew K.S. Jardine و Albert H.c. tsang نوشته شده است. ویرایش دوم و مربوط به سال 2013 است.

تکنیک های تبیین زمان های تعویض قطعات و فعالیت های نگهداری پیشگیرانه در راستای افزایش قابلیت اطمینان و کاهش هزینه های تعمیراتی در این کتاب عنوان شده است. یکی از منابع اصلی و آموزشی در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه فردوسی مشهد و موسسه آموزش عالی توس این کتاب می باشد. ضمن اینکه اگر شما در زمینه نگهداری و تعمیرات داده های درست و مبتنی بر استاندارد ایزو 14224 گردآوری کرده باشید به خوبی از تکنیک های ارائه شده در این کتاب برای محاسبات و مدیریت نگهداری تجهیزات می توانید بهره ببرید.

آقای دکتر جاردین بر اساس این کتاب و تئوری های آن یک نرم افزار تحت عنوان OREST نیز که بیشتر تحلیل های آماری و قابلیت اطمینان را انجام می  دهد و با نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS هیچ ربطی ندارد تهیه کرده است. جهت اطلاع تاکنون شرکتی در ایران نتوانسته است که از این نرم افزار استفاده حداکثری داشته باشد چون داده های لازم برای ثبت در آن در سازمان گردآوری نمی شود.

کتاب مذکور را می توانید دانلود کنید. ( لینک دانلود به مدت یک هفته مخصوص اعضا خبرنامه سایت نت بهره ور فراگیر قرار می گیرد و بعد غیر فعال می شود)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − نه =