در مورد نرم افزار نت PMWorks بیشتر بدانید! بخش دوم

در مورد نرم افزار نت PMWorks بیشتر بدانید! بخش دوم

pmworks-logo-6

نرم افزار نگهداری و تعمیرات CMMS PMWORKS

در بخش اول در مورد نرم افزار نگهداری و تعمیرات PMWorks مطابی درخصوص مزایا و امکانات نرم افزار آورده شد. در این بخش به بررسی قسمت های مختلف نرم افزار و امکانات آن پرداخته می شود.
اگر به منو و صفحه اصلی نرم افزار توجه کنید بخش های مختلف نرم افزار مشخص شده است:

pmworks01

در انتها دو بخش بنام های آموزش نت و دانش نت وجود دارد که این بخش ها در هیچ نرم افزار دیگری شما نمی بینید!
تجربه تیم ما (شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه) نشان می دهد که تا آموزش و آگاهی پرسنل در حوزه نگهداری و تعمیرات کامل نباشد میزان استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات کم است در واقع اگر یک نمودار را در نظر بگیرید هر چه میزان آگاهی از مدیریت نت کم باشد به همان میزان از استفاده از نرم افزار نت کاهش دارید و هر چقدر از مدیریت نگهداری و تعمیرات بیشتر بدانید از نرم افزار نت و امکانات آن بیشتر استفاده می شود و داده های بیشتر و گزارشات تکمیل تری تهیه می گردد.
لذا برای اینکه مشتریان خودمان را از لحاظ بنیه عملی و دانشی مدیریت نگهداری و تعمیرات تقویت نماییم بخش آموزش نت را در نرم افزار پیش بینی کرده ایم.
این بخش شامل قسمت های زیر است:

pmworks02

دوره های آموزشی به صورت فلش تهیه شده است که کاربر نرم افزار با دیدن آنها و گذراندن دوره می تواند به یک کلیت خوب از حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات و برنامه ریزی نت برسد.

مثلا اگر روی نت برنامه ریزی شده PM کلیک شود در مرورگر خودتان بدون نیاز به اینترنت و آنلاین بودن فایل زیر باز می شود و امکان جلو و عقب بردن مطالب دوره در فایل فلش دوره قابل مشاهده می باشد:

pmworks03

همان طور که در لیست مشاهده می کنید حدود 5 دوره کلیدی در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات در این نرم افزار پیش بینی شده است که بسیار کاربردی و مهم هستند.

بخش بعدی که بنام دانش نت مطرح شده است شامل قسمت های زیر است:

pmworks04ما در این دو بخش مجموعه ای از مقالات و کتاب های پی دی اف فارسی و خارجی که مناسب کار مدیریت نگهداری و تعمیرات را می باشد گردآوری کرده ایم. به نظر می رسد این بانک دانش نت برای اهل مطالعه و فن بسیار کاربردی و کلیه نیازمندیهای آنها در حوزه نگهداری و تعمیرات تجهیزات کارخانجات متوسط و کوچک را برآورده می کند. مثلا هندبوک نگهداری و تعمیرات که در این بانک در نظر گرفته شده است شما را از هر نیازی در حوزه نگهداری و تعمیرات تا حدود 95 درصد آسوده می سازد! این بخش شاید ساده و راحت باشد ولی در هیچ نرم افزار دیگری پیش بینی و طرح ریزی نشده است، چرا!؟

چون ما تنها شرکتی هستیم که فروشنده صرف نرم افزار نیستیم و بلکه متعهد به افزایش دانش و مهارت های پرسنل نت در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات می باشیم و نرم افزار بخشی از این خدمات و تعهد است.

تلگرام نرم افزار PMworks

سایت تخصصی معرفی ودریافت دمو با امکان نصب روی سیستم برای نرم افزار PMworks

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =