در گروه انتخاب برند اسنوا کلاس نت برنامه ریزی شده PM برگزار شد

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

در طول دو هفته در اصفهان برای کلیه پرسنل نگهداری و تعمیرات گروه صنعتی انتخاب برند اسنوا کلاس آموزش نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده برگزار شد.

حدود ۳ سال پیش از خطوط تولید این گروه صنعتی بازدید داشتم و با فرآیندهای تولیدی و کاری آنها تا حدود زیادی از گذشته نزدیک بودم. از اینکه یک گروه صنعتی با برند مشهور و خوب با این وضعیت اقتصادی کشور در حال فعالیت و تولید و کارآفرینی است بسیار خوشحال و به مدیران آنها خداقوت باید گفت.

بخصوص پرسنل نگهداری و تعمیرات این گروه صنعتی زحمت شبانه روزی زیادی متحمل می شوند که با نگهداری و تعمیرات دستگاه های سازمان در داخل ایران تولید داخلی را پایدار نگه می دارند.

در این کلاس که همراه با کارگاه های عملی بود تیم های سه نفره روند ایجاد و برنامه ریزی یا بهتر بگوییم طرح ریزی نگهداری و تعمیرات تجهیزات را تجربه پایلوت کردند. ان شالله در دوره بعدی تکالیف داده شده مرور خواهد شد و ایرادات و سوالات احتمالی رفع و پاسخ داده خواهد شد.

در این کلاس چند کتاب نگهداری و تعمیرات به دوستان تقدیم شد که کانال نگهداری و تعمیرات می توانید دانلود کنید از جمله کتاب نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر TPM

عکس های یادگاری با دوستان و عزیزان واحد نگهداری و تعمیرات گروه انتخاب برند اسنوا در اصفهان

کلاس نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده در اصفهان گروه انتخاب برند اسنوا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *