در گروه انتخاب برند اسنوا کلاس نت برنامه ریزی شده PM برگزار شد

در گروه انتخاب برند اسنوا کلاس نت برنامه ریزی شده PM برگزار شد

در گروه انتخاب برند اسنوا کلاس نت برنامه ریزی شده PM برگزار شددر طول دو هفته در اصفهان برای کلیه پرسنل نگهداری و تعمیرات گروه صنعتی انتخاب برند اسنوا کلاس آموزش نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده برگزار شد.

حدود 3 سال پیش از خطوط تولید این گروه صنعتی بازدید داشتم و با فرآیندهای تولیدی و کاری آنها تا حدود زیادی از گذشته نزدیک بودم. از اینکه یک گروه صنعتی با برند مشهور و خوب با این وضعیت اقتصادی کشور در حال فعالیت و تولید و کارآفرینی است بسیار خوشحال و به مدیران آنها خداقوت باید گفت.

بخصوص پرسنل نگهداری و تعمیرات این گروه صنعتی زحمت شبانه روزی زیادی متحمل می شوند که با نگهداری و تعمیرات دستگاه های سازمان در داخل ایران تولید داخلی را پایدار نگه می دارند.

در این کلاس که همراه با کارگاه های عملی بود تیم های سه نفره روند ایجاد و برنامه ریزی یا بهتر بگوییم طرح ریزی نگهداری و تعمیرات تجهیزات را تجربه پایلوت کردند. ان شالله در دوره بعدی تکالیف داده شده مرور خواهد شد و ایرادات و سوالات احتمالی رفع و پاسخ داده خواهد شد.

در این کلاس چند کتاب نگهداری و تعمیرات به دوستان تقدیم شد که کانال نگهداری و تعمیرات می توانید دانلود کنید از جمله کتاب نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر TPM

عکس های یادگاری با دوستان و عزیزان واحد نگهداری و تعمیرات گروه انتخاب برند اسنوا در اصفهان

در گروه انتخاب برند اسنوا کلاس نت برنامه ریزی شده PM برگزار شد

كلاس نگهداري و تعميرات برنامه ريزي شده در اصفهان گروه انتخاب برند اسنوا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =