دانلود استاندارد ISO 14224 : 2016

دانلود استاندارد ISO 14224 : 2016

دانلود استاندارد ISO 14224 : 2016اخیرا استاندارد گردآوری داده های قابلیت اطمینان تجهیزات ایزو 14224 ویرایش جدید آمده است، ویرایش قدیمی آن مربوط به سال 2006 بود، قبلا در سایت لینک دانلود نسخه انگلیسی و هم چنین نسخه فارسی ترجمه شده آن تحت عنوان کتاب نگهداری و تعمیرات مبتنی بر استاندارد ایزو 14224 تقدیم شده بود.

حال استاندارد ایزو 14224 ویرایش جدید خورده است.چند نکته مهم در مورد این استاندارد مدنظر قرار دهید:

اول: این استاندارد یک استاندارد سیستم مدیریت نیست که شما بتوانید از آن گواهینامه بگیرید.

دوم: این استاندارد هرچند که برای صنعت نفت، گاز و پتروشیمی تدوین شده است، اما کلیه صنایع بزرگ می توانند از آن استفاده کنند و کاملا قابل بهره‌برداری می باشد.

سوم: ویرایش جدید ISO14224:2016 نسبت به ویرایش قبلی به نظر تغییرات زیادی کرده است ودر برخی موارد مفاهیم بهتر تبیین شده است.مهم ترین بخش تغییرات مربوط به شاخص های نگهداری و تعمیرات می باشد که برخی ایرادات مفهومی کمتر شده است.

چهارم: تا دو ماه دیگر نسخه ترجمه شده این استاندارد به صورت پی دی اف در سایت نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر ارائه خواهد شد.

نسخه اصلی این استاندارد را تهیه کرده ایم و به خوانندگان سایت نت بهره ور فراگیر تقدیم می کنیم.

دانلود فایل استاندارد ایزو 14224 ویرایش 2016 – ISO 14224 : 20166

دوستانی که عضو تلگرام نگهداری و تعمیرات بوده اند حدود چهار روز قبل دریافت کرده اند لذا اگر هنوز عضو کانال نگهداری و تعمیرات نیستید از لینک عضویت در کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات اقدام فرمایید.

4 پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   سلام
   چون همکاران مشغول کارهای اجرایی هستند و ترجمه استاندارد سنگین و وقت بر است و باید در ساعات خالی انجام شود و زمان بر می شود
   موفق باشید

   پاسخ
 1. امین
  امین گفته:

  سلام
  استاندارد بین المللی برای تگ گذاری و کددهی تجهیزات وجود داره؟

  پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   استانداردی از سمت موسسات استانداردسازی و معتبر ارائه نشده است ولی هر سازمان یا نهادی ممکن است برای خودش ارائه داده باشد که در کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات دو نمونه از آنها درج شده است یا در سایت سرچ کنید.
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + شش =