دانلود استاندارد ISO 14224 : 2016

[تعداد: 12    میانگین: 1.5/5]

اخیرا استاندارد گردآوری داده های قابلیت اطمینان تجهیزات ایزو ۱۴۲۲۴ ویرایش جدید آمده است، ویرایش قدیمی آن مربوط به سال ۲۰۰۶ بود، قبلا در سایت لینک دانلود نسخه انگلیسی و هم چنین نسخه فارسی ترجمه شده آن تحت عنوان کتاب نگهداری و تعمیرات مبتنی بر استاندارد ایزو ۱۴۲۲۴ تقدیم شده بود.

حال استاندارد ایزو ۱۴۲۲۴ ویرایش جدید خورده است.چند نکته مهم در مورد این استاندارد مدنظر قرار دهید:

اول: این استاندارد یک استاندارد سیستم مدیریت نیست که شما بتوانید از آن گواهینامه بگیرید.

دوم: این استاندارد هرچند که برای صنعت نفت، گاز و پتروشیمی تدوین شده است، اما کلیه صنایع بزرگ می توانند از آن استفاده کنند و کاملا قابل بهره‌برداری می باشد.

سوم: ویرایش جدید ISO14224:2016 نسبت به ویرایش قبلی به نظر تغییرات زیادی کرده است ودر برخی موارد مفاهیم بهتر تبیین شده است.مهم ترین بخش تغییرات مربوط به شاخص های نگهداری و تعمیرات می باشد که برخی ایرادات مفهومی کمتر شده است.

چهارم: تا دو ماه دیگر نسخه ترجمه شده این استاندارد به صورت پی دی اف در سایت نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر ارائه خواهد شد.

نسخه اصلی این استاندارد را تهیه کرده ایم و به خوانندگان سایت نت بهره ور فراگیر تقدیم می کنیم.

دانلود فایل استاندارد ایزو ۱۴۲۲۴ ویرایش ۲۰۱۶ – ISO 14224 : 20166

دوستانی که عضو تلگرام نگهداری و تعمیرات بوده اند حدود چهار روز قبل دریافت کرده اند لذا اگر هنوز عضو کانال نگهداری و تعمیرات نیستید از لینک عضویت در کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات اقدام فرمایید.

2 پاسخ
  • ناصر جلالي
   ناصر جلالي گفته:

   با سلام و احترام
   استانداردی از سمت موسسات استانداردسازی و معتبر ارائه نشده است ولی هر سازمان یا نهادی ممکن است برای خودش ارائه داده باشد که در کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات دو نمونه از آنها درج شده است یا در سایت سرچ کنید.
   موفق باشید

   پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *