دانلود مقاله ۱۰ فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات

[تعداد: 4    میانگین: 4.3/5]

سال ۸۹ در یکی از کنفرانس های نگهداری و تعمیرات مقاله ای ارائه شد تحت عنوان ۱۰ فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات که قبلا نیز در سایت برای دانلود در همان سال درج شد. باتوجه به اهمیت متن این ارائه و استقبال دوستان از محتوی آن در سر کلاس های آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات مجدد تقدیم می شود.

در این ارائه ۱۰ نکته طلائی برای بهبود فعالیت های مدیریت نگهداری و تعمیرات گفته شده است که با دانستن آن و اجرای آنها میزان خرابی های اضطراری و تکراری سازمان به شدت کاهش می یابد. در هنگام مشاوره در سازمان های مختلف صنعتی دقیقا همین نکات را دنبال می شود که پیاده سازی و بهینه شود و عملا نتایج کاهش خرابی ها و افزایش دسترسی تجهیزات دیده شده است.

دانلود مقاله ۱۰ فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات

اگر سازمان شما متوسط و کوچک است و تعداد پرسنل نت زیر ۲۰ نفر و تعداد تجهیزات زیر ۱۰۰۰ است و نیاز به نرم افزار نگهداری و تعمیرات دارید نرم افزار نت PMWorks  که سبک و کاربری آسان و ارزان است را ببینید.

اگر سازمان شما بزرگ و تعداد پرسنل بالا ۴۰ نفر و تعداد تجهیزات بیش از ۳۰۰۰ است و نیاز به نرم افزار نگهداری و تعمیرات حرفه ای با قابلیت های کاربر نامحدود و تحت وب دارید نرم افزار نت MKMS را ببینید.

برای دریافت اطلاعات و هر کدام از این نرم افزارهای نت فرم دمو نرم افزار نت را پر فرمایید.

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *