دانلود مقاله 10 فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات

دانلود مقاله 10 فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات

دانلود مقاله 10 فرمان بهبود نگهداری و تعمیراتسال 89 در یکی از کنفرانس های نگهداری و تعمیرات مقاله ای ارائه شد تحت عنوان 10 فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات که قبلا نیز در سایت برای دانلود در همان سال درج شد. باتوجه به اهمیت متن این ارائه و استقبال دوستان از محتوی آن در سر کلاس های آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات مجدد تقدیم می شود.

در این ارائه 10 نکته طلائی برای بهبود فعالیت های مدیریت نگهداری و تعمیرات گفته شده است که با دانستن آن و اجرای آنها میزان خرابی های اضطراری و تکراری سازمان به شدت کاهش می یابد. در هنگام مشاوره در سازمان های مختلف صنعتی دقیقا همین نکات را دنبال می شود که پیاده سازی و بهینه شود و عملا نتایج کاهش خرابی ها و افزایش دسترسی تجهیزات دیده شده است.

دانلود مقاله 10 فرمان بهبود نگهداری و تعمیرات

اگر سازمان شما متوسط و کوچک است و تعداد پرسنل نت زیر 20 نفر و تعداد تجهیزات زیر 1000 است و نیاز به نرم افزار نگهداری و تعمیرات دارید نرم افزار نت PMWorks  که سبک و کاربری آسان و ارزان است را ببینید.

اگر سازمان شما بزرگ و تعداد پرسنل بالا 40 نفر و تعداد تجهیزات بیش از 3000 است و نیاز به نرم افزار نگهداری و تعمیرات حرفه ای با قابلیت های کاربر نامحدود و تحت وب دارید نرم افزار نت MKMS را ببینید.

برای دریافت اطلاعات و هر کدام از این نرم افزارهای نت فرم دمو نرم افزار نت را پر فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =