کتاب شاخص های قابلیت اطمینان توزیع نیروی برق استاندارد IEEE 1366:2012

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
کتاب شاخص های قابلیت اطمینان توزیع نیروی برق استاندارد IEEE 1366:2012

سازمان (Institute of Electrical and Electronics Engineers)  IEEE معتبرترین استانداردهای صنعت برق جهان را ارائه می‌دهد. استاندارد IEEE1366 ویرایش ۲۰۱۲ (تحت عنوان: راهنمای IEEE برای شاخص‌های قابلیت اطمینان توزیع نیروی برق) به صورت تخصصی در خصوص تعریف، محاسبه و تحلیل شاخص‌های کلیدی و مهم برای قابلیت اطمینان شبکه توزیع نیروی برق راهنما ارائه داده است.

صنعت برق به سه بخش مهم تولید، انتقال و توزیع نیروی برق تقسیم‌بندی شده است. اجرا و پیاده‌سازی این استاندارد در شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور بسیار مهم است. اخیرا مباحث مدیریت دارایی‌های فیزیکی و نگهداری و تعمیرات در این شرکت‌ها طرح موضوع شده است و برای استقرار نرم‌افزارهای آن اقدام می‌شود. یکی از بخش‌های مهم و کلیدی در مدیریت دارایی‌های فیزیکی، گردآوری داده‌ها با دقت و صحت بالا از کلیه تجهیزات کلیدی و مهم شبکه توزیع نیروی برق می‌باشد.

شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه حسب تجربیات مشاوره، آموزش، انتخاب و استقرار نرم‌افزار مدیریت دارایی‌های فیزیکی در صنعت برق کشور، توجه بیشتر به پایش شاخص‌های قابلیت اطمینان شبکه توزیع نیروی برق خواهان است و ترجمه این استاندارد را به صنعت برق کشور اهدا کرده است. پایش وضعیت قابلیت اطمینان تجهیزات شبکه توزیع، جای کار زیادی در صنعت توزیع نیروی برق کشور دارد و ابزارهای لازم از نظر سخت‌افزار و نرم‌افزار برای آن باید پیش‌بینی و استقرار یابد و نیاز به سرمایه‌گذاری استراتژیک بلند مدت و  اجرایی می‌باشد تا بتوان شبکه‌های توزیع نیروی برق کشور را در سطح کلاس جهانی مدیریت و پایدار نگه داشت. انشالله

رزومه شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه
درخواست دمو نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات
کانال اینستاگرام نگهداری و تعمیرات
کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات
کانال واتس آپ نگهداری و تعمیرات

این کتاب نسخه چاپی آن برای فروش ارائه نمی شود نسخه های چاپی آن توسط شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه به صورت اهدایی برای مشتریان تحت پوشش توزیع گردیده است. نسخه الکترونیکی کتاب به صورت فایل PDF در زیر قابل تهیه می باشد بعد از مراحل پرداخت لینک دانلود کتاب تقدیم می شود. 

کتاب واژگان و مفاهیم نگهداری و تعمیرات استاندارد BS EN 13306:2017

[تعداد: ۵   میانگین: ۵/۵]
کتاب استاندارد BS EN 13306:2017 واژگان و مفاهیم نگهداری و تعمیرات

استاندارد BS EN 13306 بروی واژگان و تعاریف مفاهیم حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات (نت، نگهداشت) تمرکز دارد که آخرین ویرایش تغییرات این استاندارد مربوط به سال ۲۰۱۷ می‌باشد که برای سال ۲۰۱۸ انتشار و سندیت پیدا کرده‌است. پیوست‌های استاندارد تصاویر و جداول بسیار خوبی دارد که جایگاه مفاهیم زمان توقفات، عملیات، آماده‌بکاری، دسترسی، تاخیرات و فعالیت‌های نگهداری محور و تعمیراتی تجهیزات را به خوبی نشان می‌دهد.   

در بسیاری از دوره‌های آموزش و مشاوره سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات همین مفاهیم تشریح می‌شود و نیاز مبرم اکثر پرسنل فنی در واحدهای نگهداری و تعمیرات سازمان می‌باشد که روی واژگان و مفاهیم کلیدی یکسان‌سازی و فرهنگ‌سازی شود. مطالعه این استاندارد کمک بسیار زیادی به پرسنل واحدهای برنامه‌ریزی نگهداری و تعمیرات، فنی، مهندسی و تولید در صنایع می‌کند که در انتقال مفاهیم و گزارشات بین واحدی در حوزه مدیریت نگهداری و تعمیرات یکسان‌سازی و هم‌رای باشند.

در پیوست‌های استاندارد از تصاویر و جداول اصلی استفاده شده است چون ترجمه لغات آنها در متن آمده و نیاز به ترجمه مجدد نبوده است و هماهنگی ظاهری آنها مطابق استاندارد رعایت شده است. به جای استفاده واژه نگهداری و تعمیرات (نت) معادل انگلیسی maintenance از واژه نگهداشت بهره بردیم هرچند که از نظر بحث ادبیاتی ممکن است شبه داشته باشد.

برای ترجمه و ویراستاری این استاندارد همکاران و دوستان زیادی زحمت کشیدن برخی بخش‌ها بارها بازنگری و اصلاح شده است و یکسان‌سازی نظرات حسب تجربیات اجرایی در صنایع کشور انجام شده است. به ترتیب زمانی آقای مهندس غلامرضا کاظمی، آقای مهندس میثم زمانیان، آقای مهندس محمد ابراهیمی، آقای مهندس بهزاد غلامزاده روی ترجمه، بازنگری و ویراستاری این استاندارد همکاری داشته‌اند و بابت زحمات ایشان سپاسگزارم.

تیم مدیران و پرسنل شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه با سابقه بیش از ۱۷ سال تجربه در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات سعی کرده است استانداردها، کتاب‌های مرجع مفید در زمینه مدیریت نگهداری و تعمیرات را ترجمه و منتشر کند، کلیه مقالات و سخنرانی‌ها در کنفرانس‌ها و کتاب‌های مذکور به همراه دوره‌های آموزشی (جزو، فیلم، استاندارد و کتاب) در وب سایت نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر TPM به آدرس اینترنتی www.irantpm.ir  که بیش از ۱۵ سال قدمت خدمت به صنعت کشور را دارد، تقدیم شده است.

رزومه شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه
درخواست دمو نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات
کانال اینستاگرام نگهداری و تعمیرات
کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات
کانال واتس آپ نگهداری و تعمیرات

این کتاب نسخه چاپی آن برای فروش ارائه نمی شود نسخه های چاپی آن توسط شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه به صورت اهدایی برای مشتریان تحت پوشش توزیع گردیده است. نسخه الکترونیکی کتاب به صورت فایل PDF در زیر قابل تهیه می باشد بعد از مراحل پرداخت لینک دانلود کتاب تقدیم می شود. (پسورد کتاب www.irantpm.ir است)

آموزش طرح ریزی فرایندهای مدیریت نگهداری و تعمیرات DPM

[تعداد: ۵   میانگین: ۵/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۲۲ از دوره جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

طرح ریزی فرایندهای مدیریت نگهداری و تعمیرات DPM – Design Processes Maintenance

این دوره به صورت تخصصی در مورد طراحی فرایندهای نگهداری و تعمیرات ارائه شده است مفهوم فرایند چیست؟ و انواع فرایندهای سازمانی تقسیم بندی شده است و جایگاه فرایند نت در سازمان گفته شده است و یک نمونه طراحی فرایند و گردش کارهای زیرفرایندهای نت ارائه گردیده است و چندین فلوچارت گردش کار مدیریت های نگهداری و تعمیرات بررسی و پیشنهادات لازم برای طراحی فرایند مدیریت نگهداری و تعمیرات داده شده است. بخش اول این دوره آموزشی را ملاحظه فرمایید:

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنایی با فرایندهای مهم نگهداری و تعمیرات
 2. طراحی فرایندهای نگهداری و تعمیرات
 3. آشنایی با شناسنامه فرایند و بهبود فرایندهای نت

خلاصه محتوی:

 1. مفاهیم پایه و کلیدی فرایند در یک سیستم مدیریتی
 2. فرایندهای سازمان و جایگاه فرایند نگهداری و تعمیرات
 3. تشریح فرایند نگهداری و تعمیرات
 4. لیست زیرفرایندهای مهم و کلیدی حوزه نگهداری و تعمیرات
 5. نحوه ترسیم فرایند نت و زیر فرایندهای آن
 6. تهیه شناسنامه فرایند نگهداری و تعمیرات
 7. نمونه های طراحی روش اجرایی و فلوچارت گردش کار نت در صنایع بزرگ و متوسط

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید و تضمین کیفیت

مستندات دریافتی:
جزو ، فیلم های دوره ۳ بخش ، مستندات نمونه

مدت دوره:
۳ ساعت ۳ جلسه

بعد از خرید و بازگشت به سایت لینک صفحه دانلود مستندات را مشاهده خواهید کرد و بعد می توانید تک تک مستندات فوق را دانلود کنید.

صدور گواهی نامه آموزشی:
برای این دوره گواهی نامه صادر می شود ولی برای صدور باید درخواست بدهید و با شرایط صدور گواهی نامه آشنا شوید.

آموزش مدیریت ابزار نگهداری و تعمیرات Tools Management TM

[تعداد: ۴   میانگین: ۵/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۱۷ دوره ۲۲ جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

مدیریت ابزار نگهداری و تعمیرات Tools Management 

مدیریت ابزار فنی و نگهداری و تعمیرات یکی از بخش های مهم در مدیریت دارایی های فیزیکی یا حوزه نگهداری و تعمیرات می باشد ابزارهای جزو دارایی های فیزیکی سازمان احتساب می شوند و نگهداشت و مدیریت استهلاک و موجودی آنها مهم هستند در این دوره به صورت تخصصی گام های سیستمی و اجرایی مدیریت ابزار بررسی می شود. در هنگام ارزیابی واحدهای فنی در سرتاسر صنایع کشور یکی از بخش هایی که جزو ارزیابی در نظر می گرفتیم مدیریت ابزار نت بود که اکثر واحدها نسبت به آنچه که در این حوزه نیاز است اطلاعات کافی نداشتند در این دوره سعی شده است کلیه موارد موردنیاز بررسی شود ضمن اینکه نکات تکمیلی آن در دوره های پیشنیاز گفته شده است که در محتوی دوره به آنها ارجاع شده است.

فیلم بخش اول دوره مدیریت ابزار نگهداری و تعمیرات (فنی)

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنایی با مبحث مدیریت ابزار نگهداری و تعمیرات
 2. محاسبه ارزش ابزار نت
 3. آشنایی با چرخه عمر ابزار فنی در سازمان

خلاصه محتوی:

 1. تعاریف پایه برای مدیریت ابزار نت
 2. اهمیت مدیریت ابزار نت در مدیریت نگهداری و تعمیرات
 3. چرخه عمر ابزارهای فنی
 4. نظام آراستگی ابزار نت
 5. مراحل گام به گام سیستمی مدیرت ابزار نت
 6. مراحل گام به گام اجرایی مدیریت ابزار نت
 7. کالیبراسیون ابزار نت
 8. شاخص ها و سنجش اثربخشی مدیریت ابزار نت

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید

مستندات دریافتی:
جزو ، فیلم های دوره شامل ۴ عدد و یک فایل پی دی اف کمی برای ایده گرفتن

مدت دوره:
۳ ساعت ۴ جلسه

بعد از خرید و بازگشت به سایت لینک صفحه دانلود مستندات را مشاهده خواهید کرد و بعد می توانید تک تک مستندات فوق را دانلود کنید.

صدور گواهی نامه آموزشی:
برای این دوره گواهی نامه صادر می شود ولی برای صدور باید درخواست بدهید و با شرایط صدور گواهی نامه آشنا شوید.

دوره آموزش نگهداری و تعمیرات اپراتوری (نت خودگردان) AM

[تعداد: ۴   میانگین: ۵/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۶ از ۲۲ دوره جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

نگهداری و تعمیرات اپراتوری AM

این دوره بسیار مهم است و شما را در پیاده سازی نگهداری و تعمیرات اپراتوری با مثال ها و نمونه های اجرایی و فرم های پر شده به خوبی راهنمایی می کند که چطوری در سازمان در راستای پیاده سازی نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر TPM و یکی از ارکان اصلی آن نگهداری و تعمیرات اپراتوری یا نت خودگردان عمل کنید و موفق باشید.

بخش اول این دوره آموزش نت اپراتوری را به صورت رایگان از سایت یوتیوب می توانید مشاهده کنید.

فیلم بخش اول این دوره را به صورت رایگان مشاهده فرمایید

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنایی با پیاده‌سازی نگهداری و تعمیرات اپراتوری
 2. حذف و کنترل خرابی‌های تکراری و اضطراری
 3. نحوه فرهنگ‌سازی نگهداری و تعمیرات اپراتوری
 4. کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیرات تجهیز محور

خلاصه محتوی:

 1. چگونه نت اپراتوری را در سازمان فرهنگ‌سازی کنید!؟
 2. ۷ گام پیاده‎سازی بهینه و موثر نت اپراتوری را آشنا شوید.
 3. مدیریت سازمان به دنبال چیست؟ و چگونه او را متقاعد کنید.
 4. چالش‌ها و موانع پیاده‌سازی نت چیست؟

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید

مستندات دریافتی:
جزو ،  کتاب نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر TPM فارسی ، کتاب های دیگر به زبان انگلیسی ، نمونه فرم های آماده برای پیاده سازی و ۴ فیلم تدریس کلاس به صورت کامل و مدون

مدت دوره:
۳ ساعت ۳ جلسه

آموزش مدیریت دارایی‌های فیزیکی PAM

[تعداد: ۳   میانگین: ۵/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۲۱از ۲۲ دوره جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

مدیریت دارایی‌های فیزیکی PAM

در این دوره آموزشی شما مراحل استقرار مدیریت دارایی های فیزیکی را فرا خواهید گرفت و با اصول و استانداردهای آن آشنای می شوید پیشنیاز این دوره کلیه دوره های آموزشی ای است که در سایت نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر بخش آموزش نگهداری و تعمیرات ارائه شده است با ترکیب این دوره های آموزشی شما به صورت کاربردی و اصولی از کل به جزء با مراحل پیاده سازی سیستم های مدیریت دارایی های فیزیکی و نگهداری و تعمیرات آشنا می شوید در دوره مذکور شما با چالش ها و موانع و نحوه پیاده سازی مدیریت دارایی های فیزیکی آشنا خواهید شد در ادامه بخش اول این دوره جهت مرور نقشه راه آموزش و جزئیات دوره تقدیم شده است:

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنائی با اصول و روش‌های تعالی م‌دف و نت
 2. ترسیم نقشه‌راه بهبود مدیریت دارایی‌های فیزیکی
 3. چگونگی مدیریت و پیاده‌سازی و چالش‌ها مدیریت دارایی‌های فیزیکی در صنایع بزرگ کشور

خلاصه محتوی:

 1. اهداف و مزایای پیاده سازی مدیریت دارایی فیزیکی در سازمان ها بزرگ صنعتی
 2. مفاهیم پایه و جایگاه مدل های تعالی نگهداری و تعمیرات
 3. چالش‌های پیاده‌سازی م‌دف چیست؟ و چگونه حل کنید؟
 4. از کجا آغاز کنید و چگونه مراحل پیاده‌سازی مدیریت دارایی های فیزیکی شود
 5. تدوین نقشه راه مدیریت دارایی های فیزیکی
 6. نقش نرم‌افزارها در پیاده‌سازی م‌دف چیست؟
 7. تفاوت‌های ایزو ۵۵۰۰۱ با ایزو ۹۰۰۱ در چیست؟

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید

مستندات دریافتی:
جزو ، استانداردهای ایزو ۵۵۰۰۱ و ۵۵۰۰۰ و ۵۵۰۰۲ ، کتاب ، فیلم دوره شامل ۳ بخش است

مدت دوره:
۳ ساعت ۳ جلسه

بعد از خرید و بازگشت به سایت لینک صفحه دانلود مستندات را مشاهده خواهید کرد و بعد می توانید تک تک مستندات فوق را دانلود کنید.

صدور گواهی نامه آموزشی:
برای این دوره گواهی نامه صادر می شود ولی برای صدور باید درخواست بدهید و با شرایط صدور گواهی نامه آشنا شوید.

آموزش نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM

[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۱۹ از ۲۲ دوره جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM

در دوره آموزش مدیریت نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM به صورت مفصل به تشریح مراحل پیاده سازی RCM و مراحل انتخاب بهترین تکنیک نگهداری و تعمیرات تجهیزات پرداخته می شود در این دوره با توجه به مستندات دریافتی شما با اصول پیاده سازی RCM به خوبی آشنا خواهید شد. توجه داشته باشید که برای اینکه از این دوره بیشترین بهره را ببرید دوره های زیر پیشنیاز می باشند

در این دوره به صورت کامل با مراحل و نیازمندیهای پیاده سازی نگهداری و تعمیرات قابلیت اطمینان تجهیزات آشنا خواهید شد و نحوه انتخاب تجهیزات و انجام RCM را فرا خواهید گرفت در زیر اولین بخش این دوره برای آشنایی بیشترین از سبک آموزش تقدیم شده است:

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنایی با ابزارهای نت مبتنی بر قابلیت اطمینان
 2. بررسی چالشهای صنایع برای انتخاب استراتژی نت
 3. تشریح مراحل اجرای پیاده سازی نت مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM در صنایع بزرگ

خلاصه محتوی:

 1. تاریخچه نگهداری و تعمیرات و RCM در دنیا
 2. تعاریف نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان RCM
 3. برای چه تجهیزاتی در سازمان RCM را پیاده‌سازی کنید؟
 4. نقش RCM در کاهش خرابی‌های اضطراری چیست و چگونه؟
 5. آیا RCM تکنیک خوبی برای کاهش هزینه‌هاست؟
 6. برای استقرار RCM در سازمان چگونه عمل کنید؟
 7. مراحل ۷ گانه فرایند پیاده سازی RCM
 8. نحوه انتخاب بهترین تکنیک فعالیت های نگهداری و تعمیرات توسط RCM
 9. نکات کلیدی و مهم در استقرار RCM

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید

مستندات دریافتی:
جزو ، استانداردها ، کتاب ، فیلم های دوره شامل ۶ بخش

مدت دوره:
۶ ساعت ۶ جلسه

بعد از خرید و بازگشت به سایت لینک صفحه دانلود مستندات را مشاهده خواهید کرد و بعد می توانید تک تک مستندات فوق را دانلود کنید.

صدور گواهی نامه آموزشی:
برای این دوره گواهی نامه صادر می شود ولی برای صدور باید درخواست بدهید و با شرایط صدور گواهی نامه آشنا شوید.

آموزش نرم‌افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات CMMS

[تعداد: ۳   میانگین: ۵/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۱۹ از  ۲۲ دوره جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

نرم‌افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات CMMS

در این دوره به صورت کامل حوزه نرم افزار نگهداری و تعمیرات نسبت به دیگر نرم افزارهای سازمانی در صنایع بررسی می شود و مفاهیم و ماژول ها پایه یک نرم افزار استاندارد نگهداری و تعمیرات صحبت می شود و در زمینه انتخاب، خرید و پیاده سازی نرم افزار در سازمان راهنمایی و چک لیست منتخب ارائه شده است و هم چنین دو نرم افزار استاندارد و مهم در صنعت به صورت کامل دمو شده است که مخاطبان به خوبی با نرم افزار های حرفه ای نگهداری و تعمیرات آشنا شوند در زیر بخش اول این دوره را ملاحظه می فرمایید:

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنایی با نرم‌افزارهای مدیریت نگهداری و تعمیرات
 2. جایگاه نرم افزار نت با دیگر نرم‌افزارهای سازمان
 3. آشنایی با نحوه انتخاب و خرید یک نرم افزار نت
 4. معرفی انواع و مدل‌های نرم‌افزار نت ایرانی و خارجی

خلاصه محتوی:

 1. تشریح نرم‌افزارهای سازمانی و جایگاه نرم افزار نت در آنها
 2. هدف از پیاده سازی نرم افزار نت در سازمان چیست؟
 3. تبیین انواع ماژول های یک نرم افزار نت استاندارد
 4. نحوه پیاده‌سازی نرم افزار نت در سازمان
 5. موانع و چالش های پیاده سازی نرم افزار نت
 6. ارائه دمو کامل از دو نوع نرم افزار نگهداری و تعمیرات
 7. ارائه چک لیست ارزیابی نرم افزار های نگهداری و تعمیرات برای صنایع بزرگ جهت خرید و انتخاب نرم افزار نت

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید

مستندات دریافتی:
جزو ، کتاب انگلیسی در زمینه نرم افزار نت CMMS ، فیلم های دوره  ۵ بخش اصلی است که دو فیلم دمو معرفی دو نرم افزار نگهداری و تعمیرات است. بهمراه چک لیست ارزیابی نرم افزار های نگهداری و تعمیرات برای صنایع بزرگ

مدت دوره:
۴ ساعت ۵ جلسه

بعد از خرید و بازگشت به سایت لینک صفحه دانلود مستندات را مشاهده خواهید کرد و بعد می توانید تک تک مستندات فوق را دانلود کنید.

صدور گواهی نامه آموزشی:
برای این دوره گواهی نامه صادر می شود ولی برای صدور باید درخواست بدهید و با شرایط صدور گواهی نامه آشنا شوید.

آموزش مدیریت پروژه اورهال (تعمیرات اساسی)

[تعداد: ۴   میانگین: ۴/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۱۸ از ۲۲ دوره جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

مدیریت پروژه اورهال (تعمیرات اساسی)

در این دوره به مباحث مدیریت پروژه های اورهال در صنایع تولیدی و بزرگ پرداخته می شود و شما با چرخه عمر یک پروژه اورهال یا تعمیرات اساسی کاملا آشنای می شوید و اینکه در هر مرحله از چرخه عمر پروژه چه فعالیت های اصلی باید مدنظر باشد را کسب می کنید و هم چنین بیشترین فعالیت های نگهداری و تعمیرات مورد نیاز تجهیزات در پروژه اورهال لیست و ذکر شده است و دید بسیار خوبی در مدیریت پروژه های اورهال و مراحل اجرایی آن به شما می دهد

فیلم جلسه اول دوره مدیریت پروژه اورهال (تعمیرات اساسی)

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنایی با مفاهیم مدیریت پروژه در نت
 2. چگونه تبیین یک پروژه تعمیرات اساسی
 3. مراحل چرخه عمر تعمیرات اساسی

خلاصه محتوی:

 1. تبیین تعاریف و مفاهیم اصول تعمیرات اساسی
 2. مدیریت پروژه و جایگاه تعمیرات اساسی در آن
 3. چرخه عمر پروژه اورهال
 4. شرح فعالیت های هر مرحله از چرخه عمر اورهال
 5. انواع گزارشات و پایش های تعمیرات اساسی
 6. لیستی از فعالیت های عمده در تعمیرات اساسی در کارخانجات بزرگ

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید

مستندات دریافتی:
جزو ، استاندارد BMBOK 2017 ، فیلم های دوره ۳ عدد

مدت دوره:
۳ ساعت ۳ جلسه

بعد از خرید و بازگشت به سایت لینک صفحه دانلود مستندات را مشاهده خواهید کرد و بعد می توانید تک تک مستندات فوق را دانلود کنید.

صدور گواهی نامه آموزشی:
برای این دوره گواهی نامه صادر می شود ولی برای صدور باید درخواست بدهید و با شرایط صدور گواهی نامه آشنا شوید.

آموزش بهینه‌سازی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه PMO

[تعداد: ۳   میانگین: ۵/۵]

نام دوره:  (دوره شماره ۱۶ از ۲۲ دوره جامع نگهداری و تعمیرات و مدیریت دارایی‌ های فیزیکی PAM)

بهینه‌سازی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه PMO

این دوره برای کارخانجاتی که تجربه اجرای نگهداری پیشگیرانه PM را در سازمان دارند بسیار مهم است به شما گام به گام کمک می کند که چگونه محتوی دانشی و فنی چک لیست های گذشته را بازنگری و اصلاح کنید و به چه نکات کلیدی توجه داشته باشید ضمن اینکه اهداف عمده بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه در راستای کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش آماده بکاری تجهیزات را بررسی می کند. تهیه این دوره به شما یک دید کلی می دهد که از کجا و چگونه بروی کاهش خرابی های اضطراری تجهیزات سازمان تمرکز شوید.

فیلم بخش اول دوره بهینه سازی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه PMO

مدرس دوره:
آقای مهندس ناصر جلالی (دریافت رزومه)

اهداف:

 1. آشنایی با تکنیک بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه
 2. مدیریت افزایش زمان دسترسی و کاهش هزینه‌ها
 3. نحوه بازنگری و بازنویسی چک‌لیست‌های نگهداری و تعمیرات تجهیزات  اصلی و کلیدی سازمان

خلاصه محتوی:

 1. جایگاه بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه در فرایندهای سازمان
 2. اهداف بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه
 3. چگونه اثربخشی بهینه‌سازی نگهداری پیشگیرانه مدیریت شود؟
 4. میزان کارایی PMO نسبت به RCM چقدر است؟
 5. مراحل اجرای بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه در سازمان به صورت گام به گام
 6. چگونه بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه در کاهش هزینه های سازمان موثر است؟
 7. شاخص‌های مهم در بازنگری بهینه سازی نگهداری پیشگیرانه

مخاطبان:
واحدهای نت و فنی، مهندسی و تولید

مستندات دریافتی:
جزو ، مستندات ، فیلم دوره های دوره ۳ بخش است

مدت دوره:
۳ ساعت ۳ جلسه

بعد از خرید و بازگشت به سایت لینک صفحه دانلود مستندات را مشاهده خواهید کرد و بعد می توانید تک تک مستندات فوق را دانلود کنید.

صدور گواهی نامه آموزشی:
برای این دوره گواهی نامه صادر می شود ولی برای صدور باید درخواست بدهید و با شرایط صدور گواهی نامه آشنا شوید.