کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک

خرید کتاب پیشگیری از خرابی‌های سیستم هیدرولیک

کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک

کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک

عنوان کتاب: پیشگیری از خرابی‌های سیستم هیدرولیک
نویسنده: کیسی برندن
مترجمین: میثم زمانیان ، بهزاد غلامزاده
تعداد صفحات: 90
قیمت پشت جلد: 25 هزارتومان
قیمت نسخه الکترونیکی (پی دی اف): 15000تومان
حتما فهرست محتوی و مراجع کتاب را دانلود و مطالعه کنید و به لیست جداول کتاب توجه ویژه داشته باشید.

در مورد کیسی برندن: نویسنده از معروف‌ترین افراد فنی است که در بیش از ۲۰ سال روی سیستم های هیدرولیک تجربه نگهداری و تعمیرات دارد و دقیقا نقطه قوت کتاب نیز همین است. اکثر کتاب های حوزه نگهداری و تعمیرات حال چه فنی و چه مدیریتی تئوری محور و پژوهش های و گردآوری مقالات دانشگاهی است و میزان کاربردی بودن آنها کم است. اما این کتاب تمرکز روی اجرا و پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک به صورت فنی و تخصصی دارد.
آقای مهندس میثم زمانیان فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و مدیر نگهداری و تعمیرات کارخانه پرین بتن آمود، زحمت ترجمه متن اصلی کتاب را کشیده اند. به طبع انتخاب این کتاب و ترجمه آن به صورت تخصصی هم چون محتوی کتاب که کاربردی و تجربی است می طلبید فردی با دانش فنی بالا و تجربه کافی در صنعت اقدام کند.
لذا این کتاب از دو جنبه مزیت دارد یک اینکه توسط فردی با تجربه بالای در زمینه هیدرولیک تدوین شده است و دو اینکه توسط فردی پای کار و مسلط به مباحث هیدرولیک در کارخانه ترجمه شده است.
این کتاب را به کلیه خوانندگان و عزیزان همراه سایت نت بهره ور فراگیر توصیه می شود.

تهیه این کتاب چه کمکی به شما می کند: این کتاب براساس تجربیات ارزنده یک فرد با تجربه و ماهر در زمینه سیستم های هیدرولیک نوشته شده است. مطالعه آن را برای تمامی کسانی که در زمینه نگهداری و تعمیرات کار می کنند توصیه می شود، فرقی نمی کند که شما مهندس مکانیک یا برق یا ابزاردقیق یا حتی مهندس صنایع در واحد برنامه ریزی نت سازمان باشید. این کتاب به زبان ساده و کاربردی سیستم های هیدرولیک را تشریح می کند و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خرابی های هیدرولیکی را طبقه بندی و در جداول مختلف حالات خرابی را گزارش و برای رفع و پیشگیری پیشنهاد می دهد. لذا با توجه به اینکه در صنعت سیستم های هیدرولیک پرکاربرد است، به سادگی سطح اطلاعات فنی شما به خوبی بالا می رود و در اصلاح چک لیست های نگهداری پیشگیرانه کمک شایان می کند.

چرا نسخه پی دی اف را تهیه کنید: این کتاب نسخه چاپی هم دارد ولی هزینه تهیه آن برایتان بالا می رود یک اینکه هزینه چاپی کتاب 25 هزارتومان است ولی نکته اصلی در قیمت پست پیشتاز آن است که حدود 20 هزارتومان می شود حال اگر 40 درصد هم تخفیف قائل شویم بازهم تهیه نسخه کتاب به صرفه نیست. لذا کتاب را اگر به صورت پی دی اف تهیه کنید به راحتی می توانید هم آن را مطالعه کنید و هم اگر نیاز به پرینت بود اقدام کنید در مجموعه هزینه کمتر و هم چنین سریع تر کتاب را دریافت می کنید.

چگونه این کتاب را تهیه کنید: به صورت پرداخت آنلاین و اینترنتی اقدام می کنید بعد از خرید و پرداخت به سایت مجدد ارجاع داده می شوید و لینک دانلود کتاب را دریافت می کنید و کتاب را دانلود کنید.