خرید کتاب اثر بخشی کلی تجهیزات OEE

[تعداد: ۶   میانگین: ۳.۲/۵]

شناسنامه کتاب:

  1. کتاب اثر بخشی کلی تجهیزات OEE
  2. مولفین: ناصر جلالی ، دکتر محمدرضا مه پیکر
  3. انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد
  4. تعداد صفحه : ۱۶۸
  5. پسورد فایل:  www.mkms.ir
  6. فهرست کتاب : دانلود کنید

معرفی:
کتاب اثربخشی کلی تجهیزات OEE یکی از کاملاترین مراجع در زمینه شاخص اثربخشی کلی تجهیزات به زبان فارسی است که تلفیقی از ترجمه منابع انگلیسی و استانداردهای این حوزه و تجربیات اجرایی و پیشنهادات کابردی مولفین در پیاده‌سازی این شاخص در کارخانجات می‌باشد.

یکی از نکات مهم اشاره شده در این کتاب حوزه صنعت و کارخانجاتی است که شاخص اثر بخشی کلی تجهیزات برای تجهیزات آنها بیشتر صادق است. استفاده این شاخص برای صنایع تولیدی پیوسته هم چون صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سیمان و شیمیایی کاربرد موثری نداشته و بیشتر برای صنایع تولید گسسته مثل صنایع تولید قطعه‌سازی، فولاد، خودرو، ناپیوسته کاربرد دارد و  هم چنین برای واحدهای تاسیساتی این شاخص محاسبه‌اش کاربردی ندارد. در کتاب به جزئیات بیشتری در محاسبه انواع مدل‌های برای تجهیزات مشابه و غیرمشابه اشاره شده است.

این کتاب به شما کمک می کند تا:

  1. زمان و انرژی کمتری در پیاده‌سازی و کسب اثرات مثبت آن صرف کنید.
  2. آگاهی بیشتری در زمینه نحوه محاسبات شاخص به درستی ارائه می دهد.
  3. نحوه کنترل و تحلیل شش اتلاف مهم روی تجهیزات کلیدی سازمان را فرابگیرید.
  4. جایگاه و واحدهای مرتبط محاسبه و تحلیل شاخص را بدانید.

هم چنین می توانید از وب سایت تخصصی شاخص اثربخشی کلی تجهیزات OEE به زبان فارسی نیز بهره‌مند شوید.

دوره آموزشی شاخص اثر بخشی کلی تجهیزات OEE در سایت فعال است شما با تهیه این دوره آموزشی کتاب مذکور را هم می توانید دریافت کنید ضمن اینکه این دوره آموزشی شامل فیلم و جزو و کلیه استانداردهای OEE و کتاب اثربخشی کلی تجهیزات OEE می باشد.

لینک ثبت نام در دوره آموزش اثربخشی کلی تجهیزات OEE

چگونه این کتاب را تهیه کنید: بعد از تکمیل فرآیند خرید به سایت مجدد ارجاع می شوید و لینک دانلود را دریافت می کنید و مستقیما کتاب را دانلود می کنید. حتما دقت کنید فایل در هنگام دانلود کجا ذخیره می کنید.در ضمن پسورد کتاب www.mkms.ir است با حروف کوچک و پشت سرهم، نقطه های بین آدرس پسورد را دقت کنید. موفق باشید.