کتاب شاخص های نگهداری و تعمیرات توزیع برق

کتاب شاخص های قابلیت اطمینان توزیع نیروی برق استاندارد IEEE 1366:2012

کتاب شاخص های قابلیت اطمینان توزیع نیروی برق استاندارد IEEE 1366:2012کتاب شاخص های قابلیت اطمینان توزیع نیروی برق استاندارد IEEE 1366:2012

سازمان (Institute of Electrical and Electronics Engineers)  IEEE معتبرترین استانداردهای صنعت برق جهان را ارائه می‌دهد. استاندارد IEEE1366 ویرایش 2012 (تحت عنوان: راهنمای IEEE برای شاخص‌های قابلیت اطمینان توزیع نیروی برق) به صورت تخصصی در خصوص تعریف، محاسبه و تحلیل شاخص‌های کلیدی و مهم برای قابلیت اطمینان شبکه توزیع نیروی برق راهنما ارائه داده است.

صنعت برق به سه بخش مهم تولید، انتقال و توزیع نیروی برق تقسیم‌بندی شده است. اجرا و پیاده‌سازی این استاندارد در شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور بسیار مهم است. اخیرا مباحث مدیریت دارایی‌های فیزیکی و نگهداری و تعمیرات در این شرکت‌ها طرح موضوع شده است و برای استقرار نرم‌افزارهای آن اقدام می‌شود. یکی از بخش‌های مهم و کلیدی در مدیریت دارایی‌های فیزیکی، گردآوری داده‌ها با دقت و صحت بالا از کلیه تجهیزات کلیدی و مهم شبکه توزیع نیروی برق می‌باشد.

شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه حسب تجربیات مشاوره، آموزش، انتخاب و استقرار نرم‌افزار مدیریت دارایی‌های فیزیکی در صنعت برق کشور، توجه بیشتر به پایش شاخص‌های قابلیت اطمینان شبکه توزیع نیروی برق خواهان است و ترجمه این استاندارد را به صنعت برق کشور اهدا کرده است. پایش وضعیت قابلیت اطمینان تجهیزات شبکه توزیع، جای کار زیادی در صنعت توزیع نیروی برق کشور دارد و ابزارهای لازم از نظر سخت‌افزار و نرم‌افزار برای آن باید پیش‌بینی و استقرار یابد و نیاز به سرمایه‌گذاری استراتژیک بلند مدت و  اجرایی می‌باشد تا بتوان شبکه‌های توزیع نیروی برق کشور را در سطح کلاس جهانی مدیریت و پایدار نگه داشت. انشالله

رزومه شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه
درخواست دمو نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات
کانال اینستاگرام نگهداری و تعمیرات
کانال تلگرام نگهداری و تعمیرات
کانال واتس آپ نگهداری و تعمیرات

این کتاب نسخه چاپی آن برای فروش ارائه نمی شود نسخه های چاپی آن توسط شرکت مشاوران تدبیرپرداز آویژه به صورت اهدایی برای مشتریان تحت پوشش توزیع گردیده است. نسخه الکترونیکی کتاب به صورت فایل PDF در زیر قابل تهیه می باشد بعد از مراحل پرداخت لینک دانلود کتاب تقدیم می شود.